Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Taryfy komórkowe-SkyCash – mniejsze transakcje bez kodu PIN

SkyCash – mniejsze transakcje bez kodu PIN

W związku ze zmianami w polskim prawodawstwie od 1.03.2016r. zaczną obowiązywać nowe postanowienia „Regulaminu użytkownika systemu SkyCash”.

Zmiany regulaminu wynikają m.in. z potrzeby dostosowania do zapisów ustawy o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym. Od momentu wejścia w życie nowego regulaminu tj. od 1.03.2016r. wszelkie reklamacje użytkowników systemu będą rozpatrywane w ciągu maksymalnie 30 dni.

Kolejne zmiany mają na celu zwiększenie wygody i bezpieczeństwa podczas korzystania ze SkyCash. W odpowiedzi na wiele Waszych próśb Operator zdecydował się także wprowadzić opcjonalną możliwość dokonywania mniejszych transakcji bez kodu PIN. Od daty wejścia w życie nowego regulaminu będziecie mogli zdecydować, czy płatności do kwoty 50zł dziennie mają być potwierdzane każdorazowo PIN-em SkyCash jak dotychczas. Wszystkie transakcje w wyższej kwocie będą wymagały podania kodu PIN. Ci z Was, którzy nadal będą chcieli korzystać z kodu PIN dla każdej transakcji nie muszą niczego robić.

Zmianie ulegnie procedura zakładania kont w przypadku numerów telefonicznych, których poprzedni właściciele byli już zarejestrowani w SkyCash’u . Ponadto wypłata środków z konta SkyCash na rachunek bankowy będzie możliwa dopiero po weryfikacji tego rachunku.

Z pełnym zakresem i brzmieniem zmian w regulaminie można zapoznać się pod tym linkiem: skycash/nowy-regulamin.

źródło: SkyCash

KanAutor |2015-12-30T14:22:49+01:0030 grudnia 2015 14:22|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Taryfy komórkowe|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Betonio 12 stycznia 2016 w 05:21 - Odpowiedz

    A gdzie zniknęły Ulubione?

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.