Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Sprzęt, Taryfy komórkowe-167 tys. użytkowników i Lumia z rabatem w IKO

167 tys. użytkowników i Lumia z rabatem w IKO

W ciągu 1,5 miesiąca nowa wersja IKO zyskała 167 tys. użytkowników – łącznie z aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego korzysta obecnie ponad 420 tys. klientów. Doceniają oni przede wszystkim szybki proces aktywacji, który nie wymaga już kontaktu z pracownikiem call center, łatwą nawigację oraz przejrzysty interfejs. Teraz dodatkową zachęta do skorzystania z nowego IKO są najnowsze promocje.


Pierwsza z nich to możliwość zakupu telefonu promocja obowiązuje do 10 stycznia 2016 roku, a zasady są bardzo proste: wystarczy przy zakupie telefonu w sklepie internetowym x-kom podać specjalny kod promocyjny oraz dokonać płatności Dotpay z użyciem metody „płacę z IKO”/„płacę z iPKO”/„płacę z Inteligo” lub kartą wydaną przez PKO Bank Polski S.A. Kod: pko-550 upoważnia do rabatu na zakup telefonu Microsoft Lumia 550 LTE w wysokości 50 zł oraz powerbank’a za 1 grosz, a kod: pko-950 do rabatu na zakup telefonu Microsoft Lumia 950 LTE w wysokości 200 zł oraz słuchawek za 1 grosz. Szczegóły akcji dostępne na stronie PKO Banku Polskiego.

Na inny bonus mogą liczyć klienci aktywnie korzystający z nowej wersji aplikacji. Wystarczy 5 płatności w sklepie lub internecie o łącznej wartości min. 100 zł żeby zyskać 15 zł na koncie. Może na to liczyć pierwsze 12 tys. osób. Z kolei 10 zł trafi do pierwszych 10 tys., które aktywują nową aplikację i dokonają nią płatności w sklepie lub internecie, założą lokatę lub zlecą przelew przez nowe IKO. Promocja dostępna jest do do 17 stycznia 2016 roku, a jej szczegóły można znaleźć na stronie Banku „Premia z IKO”.

Nowe IKO umożliwia klientom nie tylko wygodne korzystanie z już posiadanych usług bankowych, ale także szybki zakup wybranych produktów z oferty Banku. Daje też opcję spersonalizowania ustawień, m.in. poprzez włączenie podglądu salda przed zalogowaniem do aplikacji czy na ekranie płatności BLIK. Nowy interfejs umożliwia w łatwy i wygodny sposób wykonywanie operacji bezpośrednio z głównego ekranu aplikacji: sprawdzenie salda, historii konta, zlecenie przelewu, podgląd wszystkich posiadanych produktów. Nowa wersja dostępna jest na telefony z systemami co najmniej Android 4.0, iOS 7.0 i Windows Phone 8.1.

źródło: PKO Bank Polski

Autor |2015-12-30T16:08:22+01:0030 grudnia 2015 16:08|Kategorie: Microsoft, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Sprzęt, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile