Jesteś tutaj:-, Prepaid, Rynek, Taryfy komórkowe-Poczta Polska zarejestrowała już ponad 800 tysięcy prepaidów

Poczta Polska zarejestrowała już ponad 800 tysięcy prepaidów

Klienci firm telekomunikacyjnych współpracujących z Pocztą Polską mogą rejestrować numery na kartę w 4600 pocztowych placówkach lub u listonoszy wyposażonych w tablety. Od sierpnia ubiegłego roku Poczta Polska zarejestrowała już ponad 800 tysięcy kart SIM z oferty prepaid.


Poczta Polska od sierpnia ub. roku na mocy umów z operatorami sieci komórkowych rejestruje karty SIM w systemie prepaid w całej sieci własnej, czyli ponad 4600 placówkach pocztowych. Obecnie z usług Poczty Polskiej w tym zakresie korzystają: Orange, T-Mobile mają możliwość rejestracji numeru na kartę u każdego listonosza wyposażonego w tablet.

Rejestracja kart prepaid za pośrednictwem Poczty Polskiej to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania na sprawdzonej i bezpiecznej firmie z największą liczbą punktów dostępu – mówi Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Obowiązek rejestracji wszystkich używanych w systemie prepaid kart SIM reguluje wprowadzona 1 lipca 2016 r. ustawa antyterrorystyczna. Akt prawny nakłada obowiązek rejestrowania nowych kart, zaś właścicieli niezarejestrowanych numerów na kartę będących w użytkowaniu zobowiązuje do dopełnienie formalności do 1 lutego 2017 r. Po tym terminie dla niezarejestrowanych kart wszyscy operatorzy zaprzestaną świadczenia usług.

źródło: Poczta Polska

KanAutor |2017-01-25T14:54:23+01:0025 stycznia 2017 14:54|Kategorie: Newsy, Prepaid, Rynek, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Marek 27 stycznia 2017 w 17:53 - Odpowiedz

    Spora liczba ludzi w ten sposób się zarejestrowała, więc nie dziwię się, czemu taki Plus szukał tak dużej sieci dystrybucji. Różne kioski ruchu, stacje benzynowe itp, nie mówiąc już o necie czy POK-ach. To robi dopiero dużą sprzedaż.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.