Coraz więcej użytkowników telefonów komórkowychw systemie pre-paid staje się nieświadomie ofiarą niechcianej usługi serwowanej przez BadaBee. Serwis badabee oferuje rzekomo darmowe doładowania telefonów,a tracimy codziennie z konta 2,46 zł. – o problemach z serwisem BadaBee pisze na portalu Gazeta.pl Michał Brancewicz.
Serwis Badabee jest usługą subskrypcyjną prowadzoną przez T-Mobile to 2,46 PLN z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP BD pod numer 60235.
Ale czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy? dowiemy się w artykule: Uważajcie na serwis badabee. Ściąga 2,5 zł dziennie na Gazeta.pl
Kan
A wystarczy przeczytać regulamin, żeby nie dać się wydoić z kasy. Tylko komu się chce… Lepiej uwierzyć w darmowe doładowania… A potem płacz i panika
Tia… jak chcesz, to znajdę Ci parę regulaminów do przeczytania… Zobaczymy, czy po lekturze znajdziesz haczyki…. Pozwolę Ci nawet dwa razy przeczytać…
kordi – akurat w tym jest napisane, że usługa wiąże się z subskrypcją i opłatami. Bez haczyków. Też czytałam kilka regulaminów, w których były niejasne zapisy. Wtedy należy interpretować na swoją niekorzyść i nie dać się wciągnąć. Dla mnie chamstwem jest to, że człowiek MUSI czytać i to dokładnie, bo w ofercie są tylko plusy a dopiero w regulaminie cała przykra prawda.
Nie chodzi o to że nie chce się czytać regulaminów tylko odechciewa. Są długie nudne pisane dziwnym językiem. Gdyby każdy chciał czytać wszystkie regulaminy chyba brakło by mu życia.
Obecnie są na rynku bardzo intratne oferty! Wejdź sobie na: Zerkam.pl . Koszt kamerki to 1 zł, a abonament zaczyna się od złotówki. Chyba lepszej cenowo oferty nie znajdziesz. No i ten system ma wszelkie możliwe bajery: zewnętrzne serwery, na których jest przechowywany materiał, czujnik ruchu, system alarmowy i wiele innych. Koszt nieiwleki, ale za to ile korzyści 😉
Instrukcja dezaktywacji przychodzi w 1. albo 2. zamówionym SMSesie.
Joro070, a ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Autor artykułu jak najbardziej przeczytał SMSa i próbował się do niego zastosować, ale to nie zadziałało. Co zresztą jest normalne, bo wiele takich firm stara się zwlekać i utrudniać wyłączenie usługi. W takim cudownym kraju żyjemy 😉
W Play (w tym RBM) wystarczy zalogować się na Play24 i w zakładce Usługi można bez najmniejszego problemu aktywować blokady. A opcji jest sporo.
U pozostałych operatorów, niestety trzeba zadzwonić na PŁATNĄ infolinię (wyjątkiem jest Virgin mobile, gdzie połączenie z infolinią jest bezpłatne)…
Ewentualnie wysłać maila, ale wtedy można czekać i czekać, zanim aktywują
W Orange on line też można takie blokady włączyć dokładnie nazywa się to Blokada sms/mms MT.
Ludzie nie czytają regulaminów bo ich nie rozumieją. Nazywa się to wtórnym analfabetyzmem. Poza tym analizując zdolności czytania ze zrozumieniem nic dziwnego, że nawet jak ktoś przeczyta to i tak będzie zdziwiony, że coś zapłaci. Szkoła kształci tak, że najważniejsze jest znać np. dopływy wszystkich rzek w Polsce ale przydatnych informacji zero. Później wypuszcza się w świat półgłówków, którzy nie rozumieją co czytają.
większosć regulaminów, instrukcji obsługi itp jest pisanym nie zrozumiałym dla przeciętnego odbiorcy językiem. I zwykle jest to niestety celowy zabieg…. 🙁 smutne, ale prawdziwe
Play na kartę – 29zł rozmowy no limit i 9zł za SMS no limit.. przebitka njumobile bo to prepaid a nie abonament..
PS. Polecam Tmobile.. za sprawdzenie stanu konta wpier.. tylko 4gr.. porazka..
W razie aktywacji w TM można zadzwonić do boku i poprosić o wyłączenie aktywnych prenumerat pod danym numerem. Co do samego naciągania, to jeśli ktoś wierzy w darmowe doładowania to wcale się nie dziwie, że potem są problemy :/
Wyślijcie sms’a STOB BD pod nr 60235 🙂 Bd wam pisać, że subskrypcja nie jest mozliwa i monety nie będą przychodziły na wasze konto w BD 🙂
Kilka dni walczyłam i udało się wyłączyć!!!!!!! Stop BD wyślij 60235. Na początku pisałam BD STOP i nic. Trzeba pierwsze napisać STOP. powodzenia
Podobny też jest konkurs Bartek – codziennie pobierali prawie 5zł. trochę mi też zajęło aby to wyłączyć
mam pytanie. zeby wyslac ten sms trzeba miec doladowane konto?i czy zżera kase jak sie ma zablokowane konto? aktualnie mam zablokowane konto i nie umiem wylaczyc tego cholerstwa:///
wysłałam sms’a na numer 60235 o treści STOP BD. mam nadzieje że podziała. przyszedł mi sms ze subskrypcja badabee została zakończona.
ja wpisuje ten kod żeby usunąć i nic nie przychodzi …. proszę pomusz mi?
nie można dezaktywować usługi BADABEEBD gdyż udługa nie jest aktywna na twoim koncie ? co mam zrobić?
Ja jestem zaskoczony tym, że nie właziłem na żadną stronę, nic nie aktywowałem a dostałem jakiegoś dziwnego smsa z PINem do tego gówna. Czy to już jest aktywowane? Co tak samo z siebie?
przesyłam link o o prawach konsumenta i o tym jak zablokować płatne smsy – u mnie pomogło
http://prawokonsumenta.wordpress.com/2012/10/02/jak-wylaczyc-platne-smsy/
dzieki wam
STOP BD na numer 60235 Działa na prawdę 🙂
U mnie sms STOP BD również podziałał, nie dajmy się więcej naciągnąć na takie „usługi”. Pozdrawiam wszystkich poBADABEE’owanych 🙂
ej oni sobie chyba jakies zarty robia dzieki za pomoc….
Można ich jakoś posądzić albo coś? Zdzierstwo zwykłe!
U mnie podziałało za drugim razem jak wpisałam STOP DB na 60235.Próbujcie kilka razy z tym kodem na wyłązczenie.Pozdrawiam.
Dzieki za porade pomogło za pierwszym razem
„START BLOKADA” na 8888. polecam ludzie . w podziękowaniu stawiajta piwo
ja prubuje ciagle to wyłonczyc ale wyskakuje mi ze ne mam tego wyłonczonego a mimo to ciagle przesyłaja mi eske co dziennie za ktora zdzera mi 3.49 zl nie idzie tego wyłonczyc
Dziękuje wam za pomoc bo miałam już dosyć odbierania tej kasy z konta
ja i tak mam zablokowane konto i komórkę tylko na odbieranie połączeń wiec mi nie maja z czego zabrać 😉
dziala ta blokada super juz myslalam ze sie tego nie pozbede dzieki
Kiedy wysłałam smsa pod 60235 „STOP BD” dostałam smsa zwrotnego „Operacja nie może być wykonana, ponieważ aktywowałeś/-aś blokadę usług. Wyślij STOP BLOKADA na bezpłatny numer 8888, aby wyłączyć blokadę usług”. Kiedy wysłałam smsa pod 8888 „START BLOKADA” dostaję tego samego smsa. Czyli wychodzi na to,że blokadę miałam już wcześniej włączoną i smsy z badabee nie powinny przychodzić?
Kiedy wysłałam smsa pod 60235 „STOP BD” dostałam smsa zwrotnego „Operacja nie może być wykonana, ponieważ aktywowałeś/-aś blokadę usług. Wyślij STOP BLOKADA na bezpłatny numer 8888, aby wyłączyć blokadę usług”. Kiedy wysłałam smsa pod 8888 „START BLOKADA” dostaję tego samego smsa. Czyli wychodzi na to,że blokadę miałam już wcześniej włączoną i smsy z badabee nie powinny przychodzić? Proszę o szybką odpowiedź 🙂
Blokada jest Super ! Działa od ręki. Super. Polecam!
witam a jak mi przyszedł pin a go nie wpisałam to juz jest aktywne?
Hej !mi nie dziala to wpisuje STOP BD POD NR 60235 CO MAM ZROBIC ?
dalej juz nie mam nerwow bo uzupelnie konto i mam coraz mniej!
jak mam to usunać pomóżcie
Mi się wyłączyło od razu jak wysłałam STOP BD ; )
ja mam ten system i nierobi mi to róznicy czy pobiera mi czy też nie bo wiem że doładuje komuś tel gdy będzie tego potrzebował a ja niebęde miał pieniędzy na czas
Prosze o pomoc. Wysłałąm STOP BD na 60235 i dostałam sms zwrotnego że usługa została usunięta, jednakże parę minut później od orange- Nie można dezaktywować usługi BADABEE gdyż usługa nie ejst aktywna na Twoim koncie. Pogubiłam sie i zaczynam panikowąć. POMÓŻCIE
Wychodzi na to że masz konto w orange, wtedy musisz wejść na stronę internetową orange, zalogować się na swoje konto i tam w zakładkach w usługach dezaktywuj usługi specjalne. Mnie to pomogło ^^
Mam i sobie chwalę, mocny materiał i świetne parametry. Gry działają na full detalach bez przycinek. GPS łapie szybko sygnał, a utrzymuje go nawet w bardzo zalesionych miejscach. Teraz nawet producent pracuje nad update softu 🙂
„…staje się nieświadomie ofiarą niechcianej usługi serwowanej przez BadaBee…” śmiem wątpić. Bo przecież można było przeczytać regulamin. Ale to już chyba zasługa państwowego systemu oświaty – produkować młode pokolenie które nie czyta tylko klika, a jak już próbuje czytać to nic nie rozumie.
Tu przykład „marty895” którą zakręcili że aż się pogubiła.
„…Kiedy wysłałam smsa pod 60235 „STOP BD” dostałam smsa zwrotnego „Operacja nie może być wykonana, ponieważ aktywowałeś/-aś blokadę usług. Wyślij STOP BLOKADA na bezpłatny numer 8888, aby wyłączyć blokadę usług”. Kiedy wysłałam smsa pod 8888 „START BLOKADA” dostaję tego samego smsa. Czyli wychodzi na to,że blokadę miałam już wcześniej włączoną i smsy z badabee nie powinny przychodzić? Proszę o szybką odpowiedź …” Wyjaśniam >>> „Operacja nie może być wykonana, ponieważ aktywowałeś/-aś blokadę usług. (operacja cyklicznego podbierania złotówek z konta 😉<<< czyli skutecznie ZABLOKOWAŁA smsy. Ale badabee jest bezczelne i w taki sposób sugeruje aby jednak wyłączyć blokadę. >>> „Wyślij STOP BLOKADA na bezpłatny numer 8888, aby wyłączyć blokadę usług”<<< Reasumując Blokada WŁĄCZONA - smsy nie przychodzą, kasy nie zabiera Blokada WYŁĄCZONA - smsy przychodzą, kasa ucieka. Jak wyłączyć, jak nie zadziała to należy dzwonić do swojego operatora i asertywnie wymagać wyłączenia usługi. Polecam na początku spisać konsultanta/kę aby było kogo ścigać jak nie wyłączy. Tak, tak operatorzy mają taką możliwość lecz niechętnie to robią bo oni też zarabiają na tych smsach MT. >>>> Instrukcja jak wyłączyć subskrypcję fb-kowego serwisu badabee :
Subskrypcje Badabee dezaktywuje się BEZPLATNYM SMS o treści STOP BD wysłanym pod numer 60235. UWAGA! Jeśli uruchomiłeś subskrypcję prze 3 stycznia 2013r., należy dezaktywować ją bezpłatnym SMS o treści STOP SMS na numer 60235.
I ludzie na flądrę niebieską czytajcie regulaminy przed klikaniem! czy numer na pobieraczka jeszcze Was niczego nie nauczył ?
Słuchajcie a czy nie wystarczy zablokować usługi połączeń i sms- ów marketingowych w sieci swojej?
Wysyłam to i mi pisze błąd wysyłania pomozcie
Ja nie moge tego wylaczyc przychodzi mi wiadomosc niepoprawna komenda . podajcie jeszcze raz jak mam to wyslac i na jki nr ok z gory dzieki 😀
Mi się udało napisalam STOP BD pod numer ale sie ciesze:)
Mi się udało napisalam STOP BD pod numer ale sie ciesze:)
wielki dzięki 🙂 nareszcie się tego pozbyłam
Wysłałam aż 5 sms na numer 60235 o treści STOP BD. Miałam nadzieje że w końcu usunę to dziadostwo ,ale nic z tego..Nie podziałało. Proszę o pomoc…
mi zadzialalo jak wyslalam smsa „STOP BD” na numer 60235. Dostalam smsa z numeru 8717 o tresci: „anulowales wlasnie dostep do uslugi BadabeeBD”
ja mam ten sam problem tylko ja chciałam przeczytać jedynie artykuł na fejsie kiedy klikałam na przeczytaj to wyskoczyło”masz zablokowane konto żeby je odblokować podaj nr. tel. i wpisz kod który dostaniesz sms-em przekonana byłam że chodzi o możliwość przeczytania artykułu więc nie czytałam regulaminu bo co morze być złego w tym najwyżej podsyłać będą artykuły mi na fejsa artykułu i tak nie udało się przeczytać bo to samo wychodziło że kod nie taki czy coś jakie moje zdziwienie było jak dostałam esa o tym kredycie darmowych sms-ów znalazłam tę stronę no i pisze stop bd na ponoć darmowy numer a tu wysyłanie sms nie powiodło sie niewiem nawet dlaczego na tel.mam 5 gr
dzieki bardzo jestem dozgonnie wdzieczny za pozbycie sie tej pijawki
ale mi to krwi napsuło dziękuję bardzo za pomoc
Dzięki, tyle kasy przez taką głupotę
Ja wpisałam STOP BD na numer 60235 i dostałam smsa informującego, że subskrypcja badabee została zakończona. Powinno się czytać regulaminy, mam teraz nauczkę. Weszłam z ciekawości na ich stronę i w informacjach o usłudze nie ma regulaminu, chyba pojawia się dopiero po wpisaniu nr tel. i pin. Zwyczajne złodziejstwo. Pozdrawiam:)
Ja wpisałam pod 60235 Stop BD i mi napisali że została zakończona Stokrotne dzięki i polecam tak napisać
Dzięki. Już od miesiąca nie mogę się tego pozbyć a tu proszę jednak się da. Stokrotne dzięki. I polecam to innym.
dzięki zadziałało 🙂
Dziekuję zadziałało….
POMOGLO DZIOEKI BADEBEE TO KAL NIE MA NA TO BATA !
tak samo podałem swój numer ale myślę że udało mi się to zatrzymać jak mi przyszedł taki sms o treści Nie Posiadasz Aktywnej subskrypcji serwisu BADABEE BD
[quote]
Coraz więcej użytkowników telefonów komórkowychw systemie pre-paid staje się nieświadomie ofiarą niechcianej usługi serwowanej przez BadaBee. Serwis badabee oferuje rzekomo darmowe doładowania telefonów,a tracimy codziennie z konta 2,46 zł. – o problemach z serwisem BadaBee pisze na portalu Gazeta.pl Michał Brancewicz. [/quote]
Ja wpisałam na60235 stop bd i przysłali mi nie posiadasz aktywnej subskrypcji serwisu badabee i każa wysłac kolejnego smsa wie ktos o co chodzi?
prawda jest jedna że w polsce można okradać innych tylko wystarczy pomysł
złodzieje górą a prawo jak zawsze nic dodać nic ująć
Mi też xxxxx xxxx ukradły 2,5zł. xxx z nimi, miejmy nadzieje, że frajerski własiciel serwisu dostanei od życia po xxxx Johnny Dybator
Proszę o kulturę wypowiedzi i szacunek do rodzimego języka. Niestety muszę moderować. Andrzej
Ja zmieniłem numer aby tego dziadostwa nie było. Teraz jestem zadowolony. Polecam ten sposób osobom, które nie mogą poradzić sobie z tym pożeraczem kasy.
masakra z tym!!!!mi również codziennie zabierają z konta!!!co za szajs!!!
wrescie gówno usunelem a meczylem sie jakies 2lata i sie zastanawialem za co mi tak pobera chajs nie oplaca sie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no nareszcie się skończyło. Napisałam sms o treści STOP BD i koniec:)
zadzwon do operatora i on ci to usunie
ja wysłałem 5 smsów i dopiero za piątym wyłączyli
dzieki, usuneli mi 🙂
Wylaczylam STOP BD udslo się skąd się wzięło w moim tel?
udalo sie dzieki. to normalne oszustwo powinno sie cos z nimi zrobic .pozdrawiam
Jest!!!super wreszcie anulowanie jeżeli chodzi o bd to NIE LOGOWAĆ SIĘ NA TO
nie mam nic na koncie po mimo ze ten sms jest za darmo nie chce sie wysłać ;/
Dzięki zadziałało za drugim razem także próbujcie do skutku
a ja proboje juz po raz 30-sty! I zgadnijcie co? NIC! Napisalam nawet do nich i cisza. Na szczescie nie dostaje (poki co) zadnych sms’ow.
dzięki, zadziałało. Nauczka na przyszłość, dokładnie wszystko czytać jak się podaje numer telefonu….
a swoją drogą niezły „biznes” ktoś kręci :/ wrrrr
juz nigdy nie podam swoje nr telefonu. Lepiej kupić jakaś karte i mieć ja w razie czego…
Wszystkie te internetowe oszustwa mają 'rajcę’ bytu 'dzięki’ karygodnym umowom opów z firmami-oszustami, ułatwiającym draniom sprzedaż a ofiarom nieopatrzne kupno/zamówienie niechcianej i niespodziewanej usługi odpłatnej. W literalnym sklepie warunkiem zakupu z terminem płatności, np. przelewem z konta jest podanie przez klienta swoich danych osobowych oraz bankowych i złożenie podpisu, a mimo to sprzedawcy przed zatwierdzeniem transakcji niemal zawsze sprawdzają kupującego, czy nie jest notowany w rejestrach długów itp. To normalna i zdrowa procedura, dzięki której klient dobrze wie, iż czeka go ściągnięcie z ujawnionego konta oreślonej kwoty lub regularne ściąganie przy zakupie ratalnym. Karygodne umowy kooperacyjne operatorów ze złodziejskimi firmami ułatwiają oszustom niepostrzeżone golenie naiwnych jeleni z kasy, ponieważ upraszczają procedurę.
Złodzieje nie muszą prosić jelenia o jego dane osobowe, gdyż są one u jego operatora kom, któremu co miesiąc płaci rachunek za usługi telefonii komórkowej. Pomysł banalnie prosty: wystarczy sprytna umowa kooperacyjna z operatorem telefonii komórkowej, który ma przecież bazę danych milionów swoich klientów i niech on dolicza złowionym jeleniom odpowiednie kwoty do rachunków – za coś, co niechcący 'zamówili’, wchodząc na jakąś stronkę www i podając tylko swój nr tel. kom. Operatorek za ułatwionko oszustwa kasuje od swych 'partnerów’ [czytaj: naciągaczy internetowych] odpowiednie prowizje. Jak już pisałem wyżej: proceder ma 'rajcę’ bytu 'dzięki’ 'ślepocie’ państwowych organów kontrolnych, które przyzwalają operatorom zawieranie złodziejskich umów kooperacyjnych i przekazywanie oszustom danych swoich klientów, a na fakturach doliczanie im niesłusznych kwot. 🙄 Dlatego właśnie poza oszustami to operatorzy telefonii komórkowej powinni ponosić surowe konsekwencje finansowe za współudział w wyłudzeniach oraz niedopuszczalne przekazanie danych osobowych swoich klientów naciągaczom, ponieważ ułatwiają i w ogóle umożliwiają złodziejom ten proceder. 😳 Hańba dla nich oraz dla urzędów kontroli za przymykanie oka na czyny karalne. 😎
Zrozpaczeni, bo z kasy goleni, w kozi róg zapędzeni, rozpaczliwie na forach pytają jak to wyłączyć? Sms wysyłają. U jednego wyłączenie działa, u innych nie… Dzięki kryminogennemu prawu dla kombinatorów, currria biskupia jego nać, a ty – wpakowany w kosztowne 'równo’ – ty płać. 🙁 🙄
masakra ;/ ale mi dopiero za trzecim razem usunęli, trzeba próbować do skutku
Jaka ulga usunęli mi dzięki 😀
Według mnie jest to karalne. Już nigdy więcej nikomu nie podam mojego numeru telefonu w internecie !!! I bardzo Ci dziękuję ! :3
Dzięki wielkie. Już mam usunięte!
Ludzie tak nie morze być to jest chamstwo w państwie co za ch** cieszy się naszymi pieniędzmi kara śmierci za to powinna być :-\ ale dzięki tej stronie już tego się pozbylem 😀
Fajny tel mi się on podoba racja ma może trochę słabą baterie ale mi on wytrzymuje około 2-3 dni ale zato jest też nawet głośny mam może teraz troche problemy z dotykiem bo wpadł mi on nie raz do wody ale cały czas działa wpożondku i jestem z niego zadowolomy.
zajebał bym tego kogoś co to wymyslił przed chwila wysłałem sms i niby juz tego niemam zobacze cz nie przysla znowu
dzięki 🙂
Moja dziewczyna strasznie narzekała, nawet raz ją zjebalem bo miala pretensje o to. WyłacZylem dzieki tej stronce i Waszym komentarzom. Pozdrawiam.
siemanko mam pytanie czy ta opcji działa tylko i wyłacznie w usługach orange i t mobile czy tez play bardzo prosze o odpowiedz.. ?
w plus’ ie też działa 🙂
pomoglo dziekowac .
Wysłałam sms o treści STOP BD i pomogło. Dzięki;)
A TO TRZEBA MIEĆ COS NA KONCIE CZY LEPIEJ NIE
wysłałem dzisiaj sms i poczekam i zobacze czy przyjdzie sms ze zablokowali mi i dzieki
Ja też wysyłałam 4 razy, aż mi w końcu łaskawie wyłączyli. Powodzenia wszystkim!! 😉
Pomogło za pierwszym razem 🙂 dzięki i powodzenia
Dzięki pomogło od razu!!!!!
Zainteresowanych jakością nagrywanych filmów w kiepskich warunkach oświetl, i akust. (noc, mocne nagłośn.) podaję linki: youtube.com/watch?v=vrMYx6x8URc youtube.com/watch?v=gRidnDSjyAc youtube.com/watch?v=LATHdeq2sG0
Poza świetną jakością foto i video 1020 (matryca, optyka) warto wspomnieć o audio. System Nokia Rich Recording w tym modelu Lumii czysto rejestruje dźwięki o niebywałej dynamice i natężeniu akustycznym, spotykanym np. w pobliżu kolumn głośnikowych. Oto LINK do przykładowego porównania jakości audio Nokii Lumia 1020 z konkurencją 'S’ i 'A’. Łatwo się domyśleć czyją 😉 youtube.com/watch?v=bKvbIqEO0i0
SUper pomogło..
i mi sie podoba ma wszystko co mi jest potrzebne poza jednym kto zna kod nck bede bardzo wdzieczny
Szczęście! Dziękuje bardzo za podanie sposobu na wyłączenie tego dziadostwa. Na początku olewałam te sms, ale jak mi przyszedł że nie mam środków na końcie (a mało co dzwoniłam, sms darmowe) to się skapłam że coś jest nie tak…
podpisuje sie pod Tymi co neguja te BD powinni ich karac i to ostro !!!!! DZIEKUJE ZA KOD.
wysłałem
dostałem odpowiedź, że już nie będą doładowywać
ale Jutro się przekonam na pewno
gdyż od kilku dni naciągają mnie !
mi też usunięto za pierwszym razem, ale mam pytanie co z tą kasa ktora mieli mi zabrac a której nie miałam na koncie? jeszcze mi ja zabiorą?
mi tez bierze kase podaj mi kod
na nr.8888 wpisać BLOKADA START i nie przyjdzie juz wam zaden sms marketingowy.
czesc tez to ma podajcie mi jakis kod zeby to wyloczyc
pomóżcie mi to zablokować. Probuje wysylac smsy STOP BD na numer 60235 i one sie nie wysylaja !!!! Probowalam tez na ten numer 8888 BLOKADA START i pisze mi NIEPOPRAWNA KOMENDA !!!!
to nie działa ja prubowałam 8 razy i nic
to są oszuści ale komenda STOP BD pomogła wielkie dzięki 😉
STOP BD na nr 60235 działa dzięki
Powiem Wam jedno zaczynam w tym wszystkim doszukiwac się współudziału BANKU!!!
Tak dobrzeprzeczytaliście i słyszeliście własny głos!!! Czasami jakis, lub jakaś …. zadzwonili do mnie z mojego BANKU i tam jakieś promocje kredytowe lub temu podobne, propozycje splaty np. zadłużenia mojej karty kredytowej, kiedyś tam inne propozycje, ażeby zglosić się do Banku i jego najbliższej filii ………… itd, itp. Tu zauważyłem dziwną zależność, że Któryś raz po podobnych telefonach, otrzymywałem dziwne SMSy m.im Quiz, Start … coś tam, darmowe doładowania, no i to BADEBEE ale tylko raz dałem się sprowokować na Quiza i poczułem to też dosyć boleśnie!!! Dlatego od tego czasu, jak coś mi za darmo ktoś oferuje, to od razu nie czytając do końca usuwam wiadomość i mam spokój, albo jak wyślecie Radio RMFFM to………………….. też inne jakieś dziwne promocje wpadają jakieś SMSy, a telefony i rozmowy są podobno nagrywane więc to nic innego jak sprawa dla prokuratora!!! Ale kogo to obchodzi powiedzcie?? Czytajcie kochani między wierszmi, bo nam po prostu nikt nie chce pomóc , OPERATORZY, BANKI a i ta banda z Wiejskiej to nic innego jak ZGP Zorganizowana Grupa Przestępcza !!!!!
A to jakieś powiadomienie przyjdzie że usunięte jest już i nie bedzie zdzierało ?!!!!
Dzięki WIELKIE wszystko podziałało mi tata kupił karte i miałam 13 PLN na koncie a jak wróciłam ze szkoły miałam już 42 PLN
Debile, powinni ich za jaja powiesic, tych którzy zdzierają z nas kase;)
to jest jakies xxx ja wczoraj zalozyłam na tym konto i teraz wogule nie moge sie zalogować
jak to wyłączyć??????? nic nie pomaga nr zmienić czy co???
Złodzieje!!! Tak się robi? jak bym dopadł takiego w swoje ręce…
Nie wiem o co to święte oburzenie, firma po prostu żeruje na ludzkiej głupocie, która jak widać dopisuje. Nie wiem skąd ta wiara w istnienie darmowych rzeczy.
Powiadasz święte oburzenie…. głupota naiwnych …..
Myślę , że zbyt łatwo oceniasz ludzi prostolinijnych (nie mylić z prostymi ) a zupełnie beztrosko usprawiedliwiasz cwaniaków i nieuczciwych – trochę mi to przypomina ostatnio modne sądzenie Polaków za różne czyny popełnione w czasie II wojny światowej ,wynikające z sytuacji w jakiej się znaleźli i ze zwykłej słabości i niedoskonałości. Nie każdy może i potrafi być bohaterem. Zapomina się za to o niemieckim agresorze i jego podłościach. Ot cała filozofia !
pomogło dzieki 🙂
ja po raz kolejny wysłałam ten sms i nadal zciąga mi z kąta a tresc sms przychodzi ze niby jest juz nie aktywna oszusci i złodzieje
u mnie sms przyszedl ze usluga wylaczona zobaczymy jutro czy nie przyjdzie zlodziejski sms za 2,46
Karać surowo ,bezwzględnie xxxccc
nie pomoglo ;c
fajny tel
Wysłałam STOP BD na 60235 odesłali sms z info że subskrypcja została zakończona i nie otrzymam już sms-ów z ich niezawodnej bramki;) oby, mam taką nadzieję!
hej wszystkim wysylam na ten 8888 BLOKADA START i na 60235 STOP BD i nic pisze u mnie nie mozna wyslac jak ja mam teraz to wylaczyc pomozcie
Możecie wierzyć lub nie, ale ja się u nich nigdy nie logowałem. Przeczytałem pierwszego smsa od nich, resztę wyrzucałem bez czytania. Teraz się okazuje, że jestem 50 zł w plecy.
Podejrzewam,iż z Serwisem BADABEE współpracują lub same utworzyli Operatorzy
telefonii aby ogryźć klienta z ostatniej złotówki.
Codziennie,wbrew mej woli otrzymuję 15 kredytów ,które są mi zbędne.Płacę coraz większe rachunki.Jestem bezsilna! Kto udostępnił numer mego telefonu tej bandyckiej
organizacji ? Ja nie ! Mogą Operatorzy,bo któż mógłby to zrobić ?
dużo sie namęczyłam .udało sie ,ale kasa polecoiała
Zlodzieje i oszusci,tepic takich i surowo karac.
najpierw dali reklame na facebooka ze w moim miescie cos sie stalo,podali nazwe i wgl. Chcialam zobaczyc,ale musialam wejsc i sie zalogowac i zdzieralo,wyslalam stop bd na 60235 i zobaczymy
oszuści i tyle, każdego dnia po 2,50 zł miałam dosyć kasa uciekała i odesłałam sms na numer 60235 o treści STOP BD i pomogło pozdrawiam
Złodzieje oszuści Skurwy…
Nie wiem czy mi pomogło zobaczymy wysłałem esemesa na STOP BD na numer 60235. OBY mi pomogło
a co z tom kasom co zezarlo kupil sobie jakis h.j bryke nowom co..
A mi nie działa…
Od 7 miesięcy chyba mi pobiera kase z konta wysłałem ten stop bd i pisze mi że wcześniej juz usługa została dezaktywowana…
A mimo to ciągle ściąga…
Zalecam natychmiastową teklamację u operatora. Przy okazji: korekta chochlika w tekście tytułu newsa się prosi. Miesiąc i 10 dni lansu w tej postaci wystarczy 😉 warto poprawić. 😀 😎
Teklamacja 😉 :lol to z afrykańskich upałów u nas 🙄 😳
NIE MAM POJECIA JAK MOGE SIE TEGO POZBYĆ NAWET SMSA NIE MOGE WYSŁAC BO NACISNEŁAM COŚ W TELEFONIE I NIE MOGE TYLKO DONICH WYSYŁAĆ I CO TERAZ
NIE MAM POJECIA JAK MOGE SIE TEGO POZBYĆ NAWET SMSA NIE MOGE WYSŁAC BO NACISNEŁAM COŚ W TELEFONIE I NIE MOGE TYLKO DONICH WYSYŁAĆ I CO TERAZ
Przełórz kartę sim do onnego telefonu. Swój przywróć do ustawień fabrycznychr
Do wszystkich tych co mają problemy z usunięciem tego!!! Mam nadzieję, że to wam pomoże:
Play – Wyślijcie sms o treści STOP na numer 6000
Plus – Wyślijcie sms START BLOKADA na numer 8888
Orange – Zalogujcie się na swoją stronę Orange i w zakładce usługi włączcie blokadę na SMS specjalne.
T-Mobile – Można tylko usunąć dzwoniąć do BOA
Powodzenia ^^
Ja dostałam esemesa Blokada została usunięta ; D ciekawe czy pomoże
Dziękuje za pomoc.Nie mógłbym nic bez tego zrobić 🙂
to jedno wielkie oszustwo
NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ JAK”DARMOWE DOŁADOWANIE”nie nabierajcie sie ludzie🐝💰