Coraz więcej użytkowników telefonów komórkowychw systemie pre-paid staje się nieświadomie ofiarą niechcianej usługi serwowanej przez BadaBee. Serwis badabee oferuje rzekomo darmowe doładowania telefonów,a tracimy codziennie z konta 2,46 zł. – o problemach z serwisem BadaBee pisze na portalu Gazeta.pl Michał Brancewicz.

Serwis Badabee jest usługą subskrypcyjną prowadzoną przez T-Mobile to 2,46 PLN z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP BD pod numer 60235.

Ale czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy? dowiemy się w artykule: Uważajcie na serwis badabee. Ściąga 2,5 zł dziennie na Gazeta.pl

Kan