Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Prepaid, Promocje-Non stop Diallo: 500 min/m-c w ofercie komórkowej DIALOGu

Non stop Diallo: 500 min/m-c w ofercie komórkowej DIALOGu

Aż 500 minut miesięcznie mogą zyskać abonenci DIALOGu na rozmowy w sieci komórkowej i z numerami stacjonarnymi operatora. Przeniesienie numeru komórkowego do Diallo to bezpłatne połączenia nawet przez dwa lata, łącznie aż 12 tysięcy minut.

– Swoboda rozmów z rodziną i przyjaciółmi, bez żadnych ograniczeń i obaw o koszty – tym kierowaliśmy się, gdy przygotowywaliśmy dla klientów specjalną ofertę nieodpłatnych połączeń „Non stop Diallo” w naszej sieci komórkowej – podkreśla Rober Banasiak, wiceprezes Zarządu DIALOGu.

Oferta „Non stop Diallo” jest dostępna dla abonentów, którzy zdecydują się na usługi telefonii komórkowej DIALOGu w promocji „Ocean możliwości 2”. Klienci mają tu do wyboru aż cztery taryfy komórkowe: Diallo Kontakt 30, 55, 80 i 100, różniące się pulą nieodpłatnych minut w abonamencie oraz jedyne na polskim rynku połączenie telefonu stacjonarnego i komórkowego w taryfie Diallo Wspólny 75 i 110. Tym, co wyróżnia komórki DIALOGu to szeroki wybór nowoczesnych telefonów oraz jedna stawka za połączenia do wszystkich operatorów, także do Play.

„Non stop Diallo” to miesięcznie aż 500 dodatkowych nieodpłatnych minut rozmów z telefonu komórkowego z numerami Diallo i DIALOG. Minuty te wykorzystywane są w pierwszej kolejności, przed pulą darmowych połączeń wynikających z abonamentu. W promocji „Ocean możliwości 2” opcja „Non stop Diallo” jest nieodpłatna przez pierwsze 3 miesiące umowy, następnie klient może ją przedłużyć w cenie 19,90 zł brutto/miesięcznie.

Największą jednak korzyść odniosą klienci, którzy przeniosą swój dotychczasowy numer komórkowy do Diallo. – Dla nich przygotowaliśmy „Non stop Diallo” gratis przez cały okres trwania umowy, czyli nawet dwa lata. Abonent może zyskać w ten sposób aż 12 tysięcy minut na rozmowy z bliskimi – podlicza Robert Banasiak.

Przeniesienie numeru do Diallo jest całkowicie bezpłatne i bardzo proste. Klient sam zdecyduje, czy chce przenieść numer samodzielnie czy zlecić tę czynność w DIALOGu. Dzięki możliwości przeniesienia numeru, abonent zachowuje swój dotychczasowy numer, a jednocześnie może skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej DIALOGu.

Promocja ”Ocean możliwości 2” jest dostępna do 30 czerwca 2012 r. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.dialog.pl/oceanmozliwosci, w punktach sprzedaży DIALOGu i pod numerem infolinii 801 700 700.

Telefonia DIALOGAutor |2011-10-17T11:24:54+01:0017 października 2011 11:24|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.