Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony-Polska premiera rozwiązania Astra BluStar

Polska premiera rozwiązania Astra BluStar

System do wideokonferencji i pracy grupowej Aastra BluStar trafił do sprzedaży w Polsce. Przeznaczony dla biznesu telefon multimedialny Aastra BluStar 8000i to przydatne i łatwe w obsłudze urządzenie do pracy grupowej. Urządznie łączy możliwość prowadzenia wideokonferencji w trybie True HD z funkcjami Unified Communications i aplikacjami biznesowymi.

BluStar 8000i
BluStar 8000i

Korzystamy z BluStar i jesteśmy zachwyceni” – mówi Marci Payne, Project Management Officer w California State University Fullerton. „Jakość dźwięku i obrazu jest bardzo wysoka. Jeśli porównamy ją do kosztu urządzenia, całość staje się wyjątkowo atrakcyjna.”

System Aastra BluStar 8000i wyposażony jest w 13-calowy, kolorowy ekran dotykowy, cztery mikrofony śledzące i trzy głośniki, które zapewniają doskonałą jakość transmisji audio i wideo. Przy pomocy jednego przycisku i bez konieczności rezerwacji sal konferencyjnych, zespoły mogą prowadzić spotkania, wymieniać się dokumentami ze swoich komputerów, omawiać i oceniać pracę nad projektami, a także szybko i bezproblemowo współpracować na odległość, co znacznie podnosi produktywność. Tym samym telefon multimedialny BluStar pomaga zwiększać wydajność pracy i oszczędzać czas pracowników.

BluStar 8000i Features
BluStar 8000i Features

Dużą zaletą urządzenia jest interfejs Bluetooth, który umożliwia sprawny transfer danych z telefonów komórkowych i wszelkich urządzeń obsługujących ten kanał wymiany danych. Ponadto, Aastra BluStar 8000i posiada szereg wbudowanych aplikacji biznesowych, które mogą działać w połączeniu z funkcją konferencji video – połowa wyświetlacza może być przydzielona działającym aplikacjom, tworząc wielofunkcyjną tablicę zadań.

Już po naszych wstępnych zapowiedziach podczas targów Enterprise Connect, nasze rozwiązanie spotkało się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony użytkowników końcowych jak i analityków branży” – mówi Simon Beebe, wiceprezes ds. zarządzania linią produktową w Aastra. „Po zakończeniu testów próbnych sukcesem i zebranych świetnych ocenach, ogromnie cieszymy się mogąc wprowadzić produkt na polski rynek.”

źródło: Aastra Polska

Kan

Autor |2012-09-06T11:26:53+02:006 września 2012 11:26|Kategorie: Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. opt 6 września 2012 w 17:24 - Odpowiedz

    biuro XXI wieku

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.