Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy-Doładuj konto Heyah i zgarnij nawet 200 darmowych gigabajtów

Doładuj konto Heyah i zgarnij nawet 200 darmowych gigabajtów

W urlopową podróż po Polsce lepiej nie ruszać się bez solidnego zapasu internetu mobilnego. Na brak danych podczas letniego odpoczynku z pewnością nie będą narzekać klienci Heyah na kartę, którzy już od 15 lipca mogą skorzystać z wakacyjnej promocji marki. Zasada jest prosta: Heyah mnoży każde doładowanie przez gigabajty. I tak 5 zł to 5 GB na 5 dni, 100 zł to 100 GB na 100 dni, a przy doładowaniu konta za 200 zł użytkownik otrzyma 200 darmowych gigabajtów do wykorzystania przez 200 dni.

 

Darmowe gigabajty przydadzą się zarówno podczas słonecznych wypraw w góry, jak i w deszczowe dni, gdy najlepiej ogląda się ulubione seriale. Dlatego właśnie Heyah przygotowała dla klientów na kartę w taryfie „Dniówka” prostą i czytelną promocję. W ramach akcji „Gigabajty od Heyah” po każdym doładowaniu konta z aplikacji Moja Heyah lub na www.doladuj.heyah.pl jednorazową kwotą użytkownik otrzyma darmowy pakiet gigbajtów do wykorzystania w kraju. Wielkość pakietu i termin jego ważności jest uzależniony od kwoty doładowania.

I tak, klienci doładowujący konto za 10 zł dostaną 10 GB na 10 dni. Ci, którzy zdecydują się na powiększenie stanu konta o 20 zł, będą mogli liczyć na dodatkowe 20 GB ważne 20 dni. Zgodnie z tą regułą wyższa kwota doładowania oznacza adekwatnie większą paczkę danych oraz dłuższy okres na wykorzystanie limitu. Heyah w ramach benefitu przygotowało nawet 200 GB – dla tych użytkowników, którzy zasilą numer kwotą 200 zł. Szczegółowe przedziały przedstawia poniższa tabela:

 

2 doladuj konto heyah i zgarnij nawet 200 darmowych gigabajtow ii

 

W przypadku doładowania konta kwotą w dowolnym innym kanale doładowań klient otrzyma bonus tylko raz, pod warunkiem że to doładowanie zostanie zrealizowane w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia wykonanego w okresie promocji.

Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie heyah.pl.Autor |2020-07-14T14:38:30+01:0014 lipca 2020 14:37|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.