Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Rynek-BGŻOptima rusza z nową stroną internetową

BGŻOptima rusza z nową stroną internetową

Strona www to dla działającej w modelu direct marki BGŻOptima główny kanał komunikacji z klientami. Obok nowatorskiego designu, użytkownicy znajdą w nowym serwisie narzędzia pozwalające wybierać produkty dopasowane do ich potrzeb oraz oczekiwań.


Uruchomienie nowej witryny jest elementem odświeżenia wizerunkowego marki o unikalnym na rynku profilu – skierowanej wyłącznie do klientów zainteresowanych skutecznym pomnażaniem oszczędności. Strona została zaprojektowana tak, aby w prosty i intuicyjny sposób prowadzić użytkowników do poszukiwanych treści, ułatwiać wybór optymalnych produktów, zwiększać ich wiedzę oraz dostarczać przydatnych informacji na temat trendów i rozwiązań istotnych z punktu widzenia ich potrzeb oszczędnościowo – inwestycyjnych.


Od początku działamy w Internecie, w modelu direct. Strona internetowa jest więc dla nas niejako odpowiednikiem oddziału, głównym miejscem interakcji z klientem. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zupełnie nową witrynę, która pozwoli wygodnie zapoznać się z naszą ofertą. Co więcej, będzie bazą wiedzy dla poszukujących najlepszego rozwiązania, służącego pomnażaniu oszczędności i wypracowywaniu zysków – mówi Radosław Kozłowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu Online. – Nasza platforma internetowa to przykład nowej jakości w podejściu do projektowania serwisu internetowego instytucji finansowej, zarówno pod względem wizualnym, jak i oferowanych narzędzi – dodaje.

Design strony utrzymano w ciemnej, eleganckiej tonacji. Przy jej tworzeniu brano pod uwagę potrzeby zamożnych klientów. Już na wejściu zachęca ona użytkownika do interakcji. Zamiast klasycznego przedstawienia oferty produktowej, klient zostaje zaproszony do samodzielnego dopasowania oferty do swoich potrzeb. Wystarczy, że po wejściu na stronę wskaże kwotę i termin na jaki chce ulokować pieniądze aby system podpowiedział mu zestaw narzędzi, które najskuteczniej pomnożą oszczędności. To sposób znacznie bardziej naturalny i intuicyjny, niż klasyczne formularze. Nowa strona odpowiada także na potrzeby bardziej zaawansowanych klientów, którzy wolą samodzielnie wyszukać i porównać rozwiązania odpowiednie dla ich aktualnych potrzeb, zasobów i akceptowalnego poziomu ryzyka.


Istotnym elementem nowej strategii komunikacji marki są obecnie działania content marketingowe. – Dlatego na nowej stronie klienci znajdą rozbudowaną sekcję treści edukacyjnych oraz komentarzy ekspertów. Stawiamy również na prosty i transparentny opis produktów. Mamy nadzieję, że takie merytoryczne wsparcie będzie pomocne przy podejmowaniu decyzji finansowych – mówi Radosław Kozłowski. – Z badań jakie przeprowadziliśmy niedawno wśród klientów zainteresowanych tematyką oszczędzania wynika, że aż 83 proc. z nich zgadza się ze stwierdzeniem, że aby inwestować trzeba się na tym znać. W konsekwencji główną barierą wskazywaną przez osoby, które nie inwestują, jest właśnie niewystarczająca wiedza i umiejętności (52 proc.). Dlatego też chcemy mocno wspierać edukację finansową Polaków w obszarze oszczędności i inwestycji – dodaje.

źródło: BGŻOptima

Kan

Autor |2017-12-26T09:38:14+01:0026 grudnia 2017 09:38|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Płatności, Rynek|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile