Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Tablety-Axence nVision 9 – darmowe zarządzanie siecią

Axence nVision 9 – darmowe zarządzanie siecią

Axence – producent profesjonalnego oprogramowania do zarządzania IT – wraz z premierą dziewiątej wersji rozwiązania nVision, wprowadził nowy model licencjonowania. Każda firma może od teraz bezpłatnie korzystać z pełnej wersji programu i bez ograniczeń czasowych zarządzać sieciami do dziesięciu stacji roboczych. Axence nVision 9 można pobrać z uruchomionej przy okazji premiery nowej strony WWW.


Awaria dysku, wyciek strategicznych danych, wysoka kara za posiadanie nielegalnego oprogramowania… Nawet jeden taki incydent może brutalnie przerwać rozwój biznesu, doprowadzając do upadku firmy. Jak temu zaradzić? Przed przykrymi konsekwencjami niewłaściwego zarządzania zasobami IT może uchronić przedsiębiorców specjalne oprogramowanie, jednak do tej pory było ono niedostępne dla wielu małych firm i startupów. Główną przeszkodą był wysoki koszt zakupu.


Od lat przyglądamy się scenie startupowej w Polsce i na świecie. Po wielu rozmowach z ambitnymi przedsiębiorcami mamy świadomość, z jakimi wyzwaniami przychodzi im się mierzyć. Kiedy rozwijasz firmę – mówią ci bardziej świadomi zagrożeń – jedną z ostatnich rzeczy, o których myślisz, jest wdrażanie rozwiązań do zarządzania IT. Dlaczego? Ponieważ na starcie wydaje się, że ryzyko awarii czy wycieku danych jest mniejsze niż koszty, jakie trzeba ponieść. Na początku pieniędzy zawsze jest za mało. Wiele razy słyszałem jednak historie, w których nagła usterka IT sprawiła, że startup stracił całą dokumentację swojego innowacyjnego projektu. Postanowiliśmy coś z tym zrobić.
– mówi Grzegorz Oleksy, Prezes Zarządu Axence.

Cena profesjonalnego oprogramowania do zarządzania IT nie będzie już stanowić żadnej bariery dla startupów i mikroprzedsiębiorców, ponieważ Axence nVision 9 oferuje bezpłatne zarządzanie sieciami do 10 stacji roboczych.


Jako lider na rynku oprogramowania do zarządzania IT chcemy, żeby młode i małe firmy także odniosły sukces w swoich dziedzinach. Już nie tylko edukujemy, ale również udostępniamy za darmo profesjonalne rozwiązanie, mogące zminimalizować ryzyko awarii, wycieków danych czy kar za nielegalne oprogramowanie. Od teraz każda mała firma może zarządzać swoimi zasobami IT na poziomie największych graczy na rynku, a także rosnąć z nami.
– dodaje Oleksy.

Czy wiesz, że?

 • Ponad milion dolarów musiała zapłacić firma ze wschodniej Polski, w której zainstalowano ponad 200 nielegalnych programów.
 • 32% wycieków danych spowodowanych jest nieuprawnionym i często nieświadomym działaniem pracowników.
 • 70% przedsiębiorstw zaniedbuje konieczność regularnej aktualizacji oprogramowania, co prowadzi do zwiększenia ryzyka ataku na sieć firmową.
 • 64% firm nie ma pewności gdzie zlokalizowane są ich poufne dane.

Infrastruktura teleinformatyczna to jedno z kluczowych aktywów każdej firmy niezależnie od jej wielkości. Niemal 90% danych, w tym strategicznych dokumentów i planów, jest przechowywanych w postaci cyfrowej. Nieuprawnione działanie pracowników, awarie sprzętu, luki w oprogramowaniu i wirusy, mogą doprowadzić do wycieku najważniejszych informacji, a w konsekwencji przynieść firmie nie tylko utratę wartości intelektualnej, ale również dobrego wizerunku i dużych kwot pieniędzy. Dzięki Axence nVision 9 możliwe jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia podobnych zdarzeń.

Jak Axence nVision pomaga startupom i małym firmom?

 • Zapobiega kosztownym przestojom przez wykrywanie anomalii w działaniu urządzeń.
 • Monitoruje wskaźniki wilgotności i temperatury w serwerowni.
 • Daje możliwość blokowania niebezpiecznych domen WWW przed przypadkowym wejściem i zainfekowaniem stacji roboczej.
 • Minimalizuje ryzyka cyberataku przez luki w oprogramowaniu – możliwa jest zdalna dystrybucja oprogramowania, w tym aktualizacji, na wiele stacji roboczych jednocześnie.
 • Ogranicza ryzyko wycieku strategicznych danych za pośrednictwem przenośnych pamięci masowych oraz urządzeń mobilnych.

źródło: Axence

Kan

Autor |2016-10-19T16:36:01+02:0019 października 2016 16:36|Kategorie: Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Tablety|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

 1. pavulon 19 czerwca 2017 w 11:14 - Odpowiedz

  Warto skorzystać. W ramach tych 10 licencji możemy skorzystać z wszystkich funkcjonalności poszczególnych modułów. Od monitoringu sieci po kontrolę wydruków z poszczególnych stacji. Więcej informacji na temat funkcji modułów na stronie: http://www.vida.pl/zdalna-kontrola-i-zarzadzanie/axence-nvision—kontrola-pracownikow-i-monitoring-sieci [url] [/url]

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.