Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka-Deezer z myślą o melomanach, czyli muzyka klasyczna w Deezer

Deezer z myślą o melomanach, czyli muzyka klasyczna w Deezer

Dziś wielka premiera specjalnej aplikacji muzycznej Deezer, która powstała z myślą o wszystkich melomanach. Za jej pośrednictwem miłośnicy muzyki klasycznej mogą w nieograniczony sposób odkrywać swoje ulubione dzieła na nowo.


Deezer we współpracy z wytwórniami Deutsche Grammophon (DG), Decca i Accord, przygotował specjalną aplikację, za pośrednictwem której miłośnicy muzyki klasycznej z całego świata mogą nie tylko słuchać ulubionych utworów, ale i poznawać ich różne interpretacje.

Nowa aplikacja Deezer została opracowana z myślą o tych wszystkich słuchaczach, którzy z wielką chęcią zaznajomiliby się z katalogiem klasycznym, jednak jak pokazuje ankieta przeprowadzona wśród użytkowników serwisu, 92% z nich potrzebuje muzycznego przewodnika po muzyce klasycznej. Deezer i Universal wychodzą na przeciw ich oczekiwaniom, uruchamiając aplikację DG Deezer.


Deezer, serwis streamingowy, udostępnia 500-letni dorobek twórców muzyki klasycznej. Użytkownicy Deezer mogą zatem przeglądać katalogi wytwórni Universal według kilku kryteriów: kompozytor, epoka, gatunek, instrumenty, interpretacja, a nawet nastrój.


Axel Dauchez, dyrektor naczelny Deezer, powiedział: „Miłośnicy muzyki klasycznej mogli dotychczas korzystać z usług cyfrowych tylko w ograniczonym zakresie. Dzięki współpracy z wytwórniami : DG, Decca i Accord, możemy zaoferować im dostęp nie tylko do znanych utworów, ale także do ich różnych interpretacji – wystarczy jeden klik. Ta aplikacja to nasz pierwszy krok z myślą o doskonaleniu oferty dla prawdziwych melomanów”.

Jest to pierwsza tego typu aplikacja obejmująca katalogi muzyki klasycznej wytwórni DG, Decca i Accord. Jest dostępna na całym świecie w dwóch wersjach jęzkowych: francuskiej i angielskiej. Za jej pośrednictwem użytkownicy Deezer z całego świata mogą poznać największe dzieła zarówno gigantów klasyki, jak i współczesnych gwiazd.

Premiera aplikacji zbiegła się w czasie z udostępnieniem użytkownikom Deezera całych katalogów muzyki klasycznej przez wytwórnie DG, Decca, Philips, L’Oiseau Lyre i Accord.

Aplikacja jest już dostępna w App Studio na stronie Deezer.com

źródło: Deezer

KanAutor |2013-10-07T11:13:34+02:007 października 2013 11:13|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.