GIGA wakacje w sieci w OTVARTA

Operator rozpieszcza okazałymi paczkami Internetu. Przenosząc numer do OTVARTA można otrzymać w cenie 13,99 zł aż 11 GB miesięcznie, zaś w taryfie za 17,99 zł aż 21 GB Internetu. Idealnym uzupełnieniem oferty sąpołączenia bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne i SMS nolimit.

Przenosząc numer w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia można podpisać umowę na wyjątkowo korzystnych warunkach. Należy zaznaczyć, że gigabajty nie zmaleją wraz z końcem wakacji. Umowa zawierana jest bezterminowo, więc warunki obowiązują tak długo, jak Abonent pozostanie w sieci OTVARTA.

W cenniku www.otvarta.pl/abonament pojawiła się również całkowicie nowa oferta. Pod nazwą
O! Swobodna! kryje się aż 31 GB, nielimitowane połączenia na wszystkie komórki oraz na telefony stacjonarne, wiadomości SMS i MMS bez limitu. Aby swobody nie było limitów, w tej taryfie również nie trzeba podpisywać umowy długoterminowej – standardowo OTVARTA oferuje umowy bezterminowe. Na próżno szukać bardziej swobodnego abonamentu w niższej cenie.

Wakacje to czas kiedy mamy więcej czasu na rozmowy przez telefon z bliskimi i przyjaciółmi.
W OTVARTA wszystkie rozmowy są najwyższej jakości, ponieważ operator obsługuje technologię
HD Voice, która ma duży wpływ na jakość połączeń głosowych, wyrazistość i naturalne brzmienie głosu podczas rozmowy przez telefon.Autor |2019-06-17T09:00:39+02:0017 czerwca 2019 09:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, Rozrywka, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Polena 26 czerwca 2019 w 12:52 - Odpowiedz

  Ciekawa oferta, widać, że operator stara się jak najbardziej uatrakcyjnić swoją ofertę. Jestem u nich od początku tego roku i mogę polecić!

 2. arecki 1 lipca 2019 w 09:21 - Odpowiedz

  przeszedłem do Otvartej głównie ze względu na brak umowy. Kontakt z infolinią mega sprawny co jest miłą odmianą w stosunku do tego co było u poprzedniego operatora.

 3. MartaJa 9 lipca 2019 w 06:09 - Odpowiedz

  Mam w Otvartej internet mobilny. Wykupiłam go przede wszystkim na wyjazdy, by być w kontakcie ze światem tez poza domem 🙂 Dobry zasięg, niezłe parametry. Najlepsza jest zdecydowanie cena 🙂

 4. Paula77 26 lipca 2019 w 09:36 - Odpowiedz

  Porządna sieć, polecam!

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.