GIGA wakacje w sieci w OTVARTA

Operator rozpieszcza okazałymi paczkami Internetu. Przenosząc numer do OTVARTA można otrzymać w cenie 13,99 zł aż 11 GB miesięcznie, zaś w taryfie za 17,99 zł aż 21 GB Internetu. Idealnym uzupełnieniem oferty sąpołączenia bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne i SMS nolimit.

Przenosząc numer w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia można podpisać umowę na wyjątkowo korzystnych warunkach. Należy zaznaczyć, że gigabajty nie zmaleją wraz z końcem wakacji. Umowa zawierana jest bezterminowo, więc warunki obowiązują tak długo, jak Abonent pozostanie w sieci OTVARTA.

W cenniku www.otvarta.pl/abonament pojawiła się również całkowicie nowa oferta. Pod nazwą
O! Swobodna! kryje się aż 31 GB, nielimitowane połączenia na wszystkie komórki oraz na telefony stacjonarne, wiadomości SMS i MMS bez limitu. Aby swobody nie było limitów, w tej taryfie również nie trzeba podpisywać umowy długoterminowej – standardowo OTVARTA oferuje umowy bezterminowe. Na próżno szukać bardziej swobodnego abonamentu w niższej cenie.

Wakacje to czas kiedy mamy więcej czasu na rozmowy przez telefon z bliskimi i przyjaciółmi.
W OTVARTA wszystkie rozmowy są najwyższej jakości, ponieważ operator obsługuje technologię
HD Voice, która ma duży wpływ na jakość połączeń głosowych, wyrazistość i naturalne brzmienie głosu podczas rozmowy przez telefon.Autor |2019-06-17T09:00:39+02:0017 czerwca 2019 09:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, Rozrywka, Taryfy, Taryfy komórkowe, Top7|Tagi: , , , , |10 komentarzy

10 komentarzy

 1. Polena 26 czerwca 2019 w 12:52 - Odpowiedz

  Ciekawa oferta, widać, że operator stara się jak najbardziej uatrakcyjnić swoją ofertę. Jestem u nich od początku tego roku i mogę polecić!

 2. arecki 1 lipca 2019 w 09:21 - Odpowiedz

  przeszedłem do Otvartej głównie ze względu na brak umowy. Kontakt z infolinią mega sprawny co jest miłą odmianą w stosunku do tego co było u poprzedniego operatora.

 3. MartaJa 9 lipca 2019 w 06:09 - Odpowiedz

  Mam w Otvartej internet mobilny. Wykupiłam go przede wszystkim na wyjazdy, by być w kontakcie ze światem tez poza domem 🙂 Dobry zasięg, niezłe parametry. Najlepsza jest zdecydowanie cena 🙂

 4. Paula77 26 lipca 2019 w 09:36 - Odpowiedz

  Porządna sieć, polecam!

 5. Katarzyna 4 listopada 2019 w 11:06 - Odpowiedz

  też jestem zadowolona z jakości świadczonych przez Otvarta usług.

 6. Patryk 6 lutego 2020 w 17:07 - Odpowiedz

  NIE POLECAM!!! Jestem w tej sieci ponad rok, wyjechałem za granicę i uruchomiłem tzw. „pakiet wakacyjny” dzień przed wyjazdem wysyłając maila do sieci otvarta. Dzień później otrzymałem informację zwrotną, że pakiet wakacyjny można uruchomić tylko logując się do systemu. Spróbowałem zalogować się do systemu ale pisze abym podał kod, który otrzymałem na mój numer telefonu, niestety byłem już za granicą i sieć w ogóle nie dostępna więc smsy ani połączenia do mnie nie dochodzą!!! Połączyłem się z WiFi w hotelu i napisałem maila z prośbą o uruchomienie pakietu ponieważ jestem za granicą i nie mam możliwości wpisania kodu który przychodzi na mój numer ponieważ nie jest on w ogóle w sieci. Otrzymałem odpowiedź „NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI” Super zostałem bez telefonu na ponad tydzień. NIE POLECAM! Do wglądu mam maile otrzymane od firmy otvarta potwierdzające moją opinię.

 7. Iryk 26 lutego 2020 w 10:14 - Odpowiedz

  Polecam jak najbardziej. Tanio i przejrzyście. Jestem w pełni zadowolony, a jestem w sieci OTVARTA już od prawie 2 lat 🙂

 8. Yusta 28 lutego 2020 w 09:37 - Odpowiedz

  odkąd jestem w tej sieci nie miałam jeszcze ani razu zadnych problemow z zasięgiem czy sprawnym działaniem internetu. dobre ceny, fajna obsługa.

 9. Daniela 2 maja 2020 w 12:02 - Odpowiedz

  Niestety ale ta sieć nie jest godna polecenia, już pomijam beznadzieję obsługę klienta ale warto sobie to o niej przeczytać https://infomiasto.eu/siec-mobilna-otvarta-opinia-i-test/ jak źle jest tam liczony internet.

 10. On 2 stycznia 2021 w 20:08 - Odpowiedz

  Do wszystkich huraoptymistów, którzy tutaj wypisują przesłodzone pozytywne opinie – spróbujcie przenieść numer z sieci OTVARTA do innego OPERATORA 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.