Jesteś tutaj:-, MVNO, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy-Premium Mobile ulepsza swoją ofertę – więcej GB w Freedom

Premium Mobile ulepsza swoją ofertę – więcej GB w Freedom

Teraz jeszcze większe korzyści dla Klientów Premium Mobile – od dzisiaj nawet 30 GB internetu LTE ciągle zachowując najniższe ceny planów taryfowych NO LIMIT.

Od 12 lutego 2018 roku operator komórkowy Premium Mobile wprowadza znacznie większe pakiety internetu w taryfach:

 • Freedom1 (19,90 zł) – 10 GB (zamiast dotychczasowych 5 GB)
 • Freedom2 (24,70 zł) – 20 GB (zamiast dotychczasowych 10 GB)
 • Freedom3 (29,70 zł) – 30 GB (zamiast dotychczasowych 20 GB).

Premium Mobile już od początku swojej działalności oferowało swoim klientom atrakcyjne warunki nie tylko z zakresie pakietów NO LIMIT ale również w zakresie mobilnego internetu. Bacznie obserwując rosnące potrzeby klientów zdecydowało się wyprzedzić ich oczekiwania. W każdej z trzech taryf wprowadzono nowe, jeszcze bardziej korzystne pakiety szybkiego internetu LTE, przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowych cen oraz możliwości bezkosztowych zmian z obecnych ofert na nowe dla Klientów Premium Mobile. Czyli wszyscy Klienci – zarówno nowi jak i obecni – mogą w tej samej niskiej cenie korzystać ze znacząco większej ilości danych. Co ważne, pakiety internetu w Premium Mobile mają pełną prędkość LTE aż do wykorzystania limitu, bez żadnych sztucznych limitów w postaci ograniczania prędkości w zależności od wykorzystanej ilości danych.

Jak wiadomo w Premium Mobile, zgodnie z hasłem „Różnica jest w cenie”. Jak widać, różnica dla Klienta to nie tylko cena, ale również pełna wolność i swoboda.

 

Premium Mobile to polski, elastyczny operator, nr 1 wśród komórkowych operatorów wirtualnych (MVNO, Mobile Virtual Network Operator) oraz jeden z czołowych podmiotów wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów między operatorami netto, przyjścia minus odejścia).

Czytaj też: Premium Mobile liderem MNP wśród MVNO w całym 2017 roku

Premium Mobile to po prostu operator komórkowy z jasnym przesłaniem: „różnica jest w cenie”. Proponuje oferty prowadzenia rozmów telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych bez limitu na terenie Polski, z dużą ilością szybkiego internetu, w jakości takiej samej, jak najwięksi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej.

Premium Mobile działa na infrastrukturze sieci Plus, czyli posiada taki sam zasięg, szybkość internetu w technologii LTE oraz jakość sieci, jak Plus. Co zatem wyróżnia firmę na rynku wśród operatorów? Dba o koszty, a wszystkie oszczędności przeznacza na obniżenie cen oferowanych klientom usług. W Premium Mobile płaci się za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, znane osoby, tysiące pracowników czy wielkie siedziby. Ponieważ firma nie musi tego wszystkiego utrzymywać, klient nie musi za to płacić. Ma prostą, przejrzystą ofertę bez zobowiązań i „haczyków”.

źródło: Premium MobileAutor |2018-02-12T11:10:24+02:0012 lutego 2018 11:03|Kategorie: Internet mobilny, MVNO, Newsy, Operatorzy, Promocje, Taryfy|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Set 12 lutego 2018 w 18:33 - Odpowiedz

  A jakie są doświadczenia klientów tego operatora wirtualnego? Czy warto?

 2. Tomasz 12 lutego 2018 w 22:39 - Odpowiedz

  a w nju na start (potem pakiet, wraz ze stażem rośnie) macie 40gb za 29 zł, więc ta oferta nie zwala z nóg. korzystam od prawie dwóch lat (aktualnie 100Gb do użycia). jestem zadowolony, zwłaszcza, że nie mieszkam w aglomeracji i orange z tą swoją „córką” dają radę, spokojnie oglądam filmy. Pozdrawiam wszystkich.
  P.S. Nie jestem trollem, ani opłaconym przez orange, jako ich abonent z przyjemnością ich pożegnałem ze względu na kiepski zasięg i częste awarie, ale net w nju internetowy hula i to mnie cieszy.

 3. jan 13 lutego 2018 w 11:45 - Odpowiedz

  zastanawiam się, na razie mam 15 gb za 10zł w a2mobile, ale chyba za dużo chętnych bo coraz częściej zdarzają się lagi

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.