Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy-Zgarnij bonusowe 200 GB na 30 dni za zgody marketingowe w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę

Zgarnij bonusowe 200 GB na 30 dni za zgody marketingowe w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę

Dodatkowych gigabajtów nigdy dość – zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy więcej podróżujemy i nieraz sprawdzamy w internecie trasę czy polecane miejscówki. Teraz użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę mogą zgarnąć dodatkowy, jednorazowy bonus w postaci pakietu 200 GB na 30 dni za wyrażenie zgód marketingowych.

Do wyznaczenia bezpiecznej trasy, znalezienia noclegu, kontaktu z bliskimi, sprawdzenia ciekawych miejsc do odwiedzenia czy słuchania muzyki w drodze – z internetu korzystamy w wielu sytuacjach, a w trakcie wakacyjnych wyjazdów szczególnie przydatne są dodatkowe, darmowe gigabajty. Dzięki nim nie musimy się martwić o to, że zabraknie nam internetu.

Jak można zyskać pokaźną paczkę 200 GB na 30 dni w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę? To naprawdę proste! Wystarczy wyrazić komplet zgód marketingowych w dowolnym kanale.

 

Klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować zgody marketingowe:

  • w aplikacji „Mój T-Mobile”
  • poprzez kod USSD *555*1#

 

Klienci Heyah na kartę zaś mogą aktywować zgody marketingowe:

  • w aplikacji „Moja Heyah”
  • kodem USSD *150*160#

 

Co ważne, z dodatkowych 200 GB mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi użytkownicy ofert T-Mobile na kartę z taryfą „GO!” oraz Heyah na kartę z taryfą „Dniówka”. Pakiet jest jednorazowy, bezpłatny oraz nie wyklucza się z dotychczasowym bonusem 5 zł za wyrażenie zgody.

Szczegóły ofert na stronach t-mobile.pl/c/na-karte/pl i heyah.pl

 

Autor |2023-08-23T13:34:43+02:0023 sierpnia 2023 15:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.