Jesteś tutaj:-, e-Handel, Finanse, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Telefony, Wydarzenia-T-Mobile: Oddaj stary smartfon i zyskaj nawet 250 zł zniżki na nowy

T-Mobile: Oddaj stary smartfon i zyskaj nawet 250 zł zniżki na nowy

Codziennie każdy z nas podejmuje szereg decyzji, które mogą mieć znaczenie dla naszej planety. T-Mobile chce zachęcić swoich klientów, by pamiętali o nich także w kontekście zmiany smartfona. Operator właśnie rusza z nową odsłoną kampanii „Działamy w trosce o naturę”, w ramach której można oddać stary, nieużywany już telefon lub inne urządzenie wykorzystywane do łączności mobilnej. W zamian osoby, które zdecydują się na abonament w T-Mobile, otrzymają nawet 250 zł rabatu na nowy smartfon, np. Samsung Galaxy A54 5G lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G.

Istnieją tematy z zakresu ekologii, które towarzyszą nam codziennie – to do nich należy choćby prawidłowa segregacja odpadów. Nie zawsze jednak o niej pamiętamy, gdy w grę wchodzi wymiana smartfona. Z tego też powodu stary, nieużywany już sprzęt nierzadko ląduje na tle szuflady albo co gorsza – trafia na wysypisko. Tymczasem elektronika to także cenne metale szlachetne, które dzięki odpowiedniemu procesowi recyklingu mogą zostać wykorzystane do innych celów. W kolejnej odsłonie naszej kampanii „W trosce o naturę” chcemy więc działać wspólnie z naszymi klientami i wspomóc ich w ekologicznych decyzjach. W zamian mogą oni uzyskać nawet 250 zł rabatu na nowe urządzenie mobilne.

 

Oddaj smartfon do recyklingu i odbierz zniżkę na nowy

W jaki sposób wziąć udział w akcji i skorzystać z promocji? Wystarczy przynieść sprzęt do jednego z salonów T-Mobile, gdzie zostanie on umieszczony w specjalnym pojemniku na odpady elektroniczne. Jest to miejsce zarówno na tradycyjne telefony, jak i smartfony czy smartwatche. Ważne, by były to urządzenia wykorzystujące kartę SIM do łączności mobilnej. W kolejnym etapie klient może wybrać plan taryfowy najlepiej dopasowany do swoich potrzeb, a wraz z nim – otrzymać zniżkę na nowy smartfon, wynoszącą odpowiednio: 250 zł w abonamencie „L Nielimitowana”, 150 zł w przypadku wariantu „M Nielimitowana” lub 50 zł przy wyborze taryfy w wersji S lub XS.

 

Cała galaktyka smartfonów

Do wyboru są wszystkie telefony dostępne w ofercie T-Mobile. Wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na bohaterów obecnej kampanii, tj. model Samsung Galaxy A54 5G, który kilka miesięcy temu miał swoją premierę, a także smartfon Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G. Oba urządzenia oferują swoim użytkownikom mocne baterie 5000 mAh. Osoby, które postawią na smartfon Samsunga, z pewnością ucieszy natomiast wysoka klasa odporności na pył i wodę na poziomie IP67. Klienci, którzy zdecydują się na propozycję od Xiaomi, skorzystają zaś z szybkiego, 67-watowego ładowania. Co ważne, oba telefony mają na pokładzie ekrany AMOLED o częstotliwości odświeżania obrazu do 120 Hz, co sprawia, że przeglądanie treści jest płynne i komfortowe. W urządzeniach nie zabrakło także funkcji optycznej stabilizacji obrazu, dzięki której użytkownicy mogą liczyć na zdjęcia i filmy wysokiej jakości.

 

 

 

 

W trosce o naturę

W T-Mobile wierzymy, że wszyscy mamy ogromny wpływ na przyszłość planety. Dlatego od lat sukcesywnie podejmujemy działania na rzecz środowiska. Należą do nich m.in. tworzenie sieci zasilanej zieloną energią, ograniczanie zużycia plastiku czy modernizacja floty samochodowej. Ważną częścią naszych działań są także akcje skierowane do klientów –projekty edukacyjne jak „Planeta ma znaczenie”, ale także konkretne oferty jak na przykład możliwość zakupu używanych smartfonów, którym dajemy drugie życie. Wszystkie te działania zbliżają nas do osiągnięcia celów strategii ESG takich jak osiągnięcie pełnej neutralności klimatycznej do 2040 roku czy wydłużenie cyklu życia produktów.

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.