Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia-Nawet do 35% rabatu na małe AGD firmy Philips, korzystając z akcji „Bonusy od serca”

Nawet do 35% rabatu na małe AGD firmy Philips, korzystając z akcji „Bonusy od serca”

Prasowanie, gotowanie i sprzątanie, do tej pory kojarzone przez niektórych z przykrym obowiązkiem, teraz mogą być prostsze i przyjemniejsze. A to dzięki akcji „Bonusy od serca”, w ramach której klienci T-Mobile mogą odebrać kod zniżkowy uprawniający nawet do 35% zniżki na wybrane produkty marki Philips. Bonus dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” do 23 sierpnia.

Codzienne domowe czynności wielu z nas kojarzyły się do tej pory z czymś nieprzyjemnym, ale koniecznym. Jednak z nowoczesnym sprzętem marki Philips korzystającym z najnowszych rozwiązań technologicznych, wiele obowiązków stanie się prostszych i przyjemniejszych.

 

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji należy do 23 sierpnia pobrać i wykorzystać kod dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” . Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia nawet o 35% ceny maksymalnie dwóch produktów marki Philips ze strony bonusyodserca.promocjemaleagd.pl. Otrzymany kod należy wprowadzić w koszyku na etapie realizacji zamówienia. Po jego wpisaniu ukaże się wysokość zniżki. Szczegóły oferty dostępne w „warunki oferty – PHILIPS małe AGD do 35% taniej” oraz na www.t-mobile.pl

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Autor |2023-08-03T13:59:37+02:003 sierpnia 2023 14:00|Kategorie: e-Handel, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.