Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Pozostałe, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Telefony, Wydarzenia-Oddaj stary telefon w salonie T-Mobile i skorzystaj ze specjalnej oferty

Oddaj stary telefon w salonie T-Mobile i skorzystaj ze specjalnej oferty

Z okazji przypadającego na 22 kwietnia Światowego Dnia Ziemi, T-Mobile zachęca wszystkich do zrobienia porządków w swoich szufladach i przyniesienia do salonów starych telefonów. Każdy, kto w dniach 17-23 kwietnia odwiedzi jeden z salonów operatora, będzie mógł skorzystać ze specjalnej promocji i zakupić folię ochronną Devia na dowolny typ smartfonu wraz z usługą naklejenia w promocyjnej cenie 9,99 zł.

Według danych z badania przeprowadzonego przez T-Mobile w 2022 roku, średnio co czwarty Polak ma aż 2 smartfony, z których nikt już nie korzysta. Prawie połowa ankietowanych (49%) przyznała, że nieużywany sprzęt zostawia po prostu sobie, ale czy naprawdę kiedykolwiek ktoś z niego skorzysta? Dlatego od początku tego roku we wszystkich salonach T-Mobile w Polsce stoją specjalne pojemniki, do których można oddać nieużywany telefon do recyklingu. Zgromadzone w tych pojemnikach sprzęty są poddawane utylizacji w taki sposób, że nie wpływają negatywnie na otaczające nas środowisko, a co więcej – odzyskiwane są z nich cenne surowce. Dlatego też operator zachęca do świadomego porządkowania swoich szuflad i szafek i oddawania telefonów do salonów – tym małym gestem możemy przyczynić się do lepszej przyszłości naszej planety.

Z okazji Dnia Ziemi T-Mobile przygotował specjalną akcję – każdy, kto w dniach 17-23 kwietnia odwiedzi jeden z salonów operatora, będzie mógł skorzystać z promocji i zakupić folię ochronną Devia na dowolny typ smartfonu wraz z usługą naklejenia w atrakcyjnej cenie 9,99 zł. Każdy klient może skorzystać z oferty promocyjnej wielokrotnie, uzyskując możliwość zakupu i naklejenia jednej folii w zamian za każde pozostawione do utylizacji urządzenie telekomunikacyjne.

Lista sklepów, w których można skorzystać z promocji, dostępna jest na stronie mydevia.pl/mapa-punktow

 

Autor |2023-04-17T12:31:57+02:0017 kwietnia 2023 13:30|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Telefony, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile