Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Taryfy, Wydarzenia-Darmowe testy internetu T-Mobile dzięki e-SIM już dostępne

Darmowe testy internetu T-Mobile dzięki e-SIM już dostępne

Od dziś, po raz pierwszy w Polsce, użytkownicy innych sieci mają okazję, aby przetestować nielimitowany internet mobilny od T-Mobile, nie zmieniając swojego obecnego operatora. Dzięki wyjątkowej propozycji, która dostępna jest już od dzisiaj, mogą aż przez 90 dni korzystać z naszej usługi bezpłatnie dzięki karcie e-SIM.

 

Według rankingów SpeedTest.pl T-Mobile wielokrotnie zajmował pozycję lidera w kategorii prędkości internetu mobilnego. Teraz każdy może się przekonać, czy faktycznie internet od magentowego operatora działa tak dobrze, że nie chce się z niego rezygnować. To pierwsza taka usługa na polskim rynku – użytkownik nie musi zmieniać swojego operatora, aby cieszyć się nielimitowanym internetem w T-Mobile i działać bez ograniczeń już od dzisiaj.

 

Prosto, wygodnie i bez zobowiązań

Każdy, kto posiada smartfon obsługujący standard e-SIM, może sprawdzić jakość usług T-Mobile i zrobi to w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób właśnie za pomocą karty e-SIM. Jak to działa? Użytkownik, który chciałby bezpłatnie przez 90 dni korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, musi po prostu zamówić kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu. Dzięki temu otrzymuje dostęp do sieci 5G T-Mobile i korzysta z nielimitowanego internetu wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje.

Ponadto na tę usługę nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się kontynuować przygodę z T-Mobile.

 

Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wirtualna-karta-sim.

 

1 komenarz

  1. Tomeq 27 kwietnia 2023 w 09:01 - Odpowiedz

    Jest możliwe żeby na esim lepiej śmigał tak internet do testów niż że zwykłej sim która już posiadam?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.