Smartfony w supercenach: T-Mobile

W marcu nie brakuje okazji do tego, by sprawić komuś prezent. Dla tych, którzy stawiają na upominki technologiczne, operator ma dobre wieści – w T-Mobile przygotowano ofertę, w ramach której do 27 marca smartfony z serii OPPO Reno można zgarnąć nawet 400 zł taniej. Trwa również promocja na smartfony z serii Samsung Galaxy S23.

Wyjątkowy, autorski design GLOW, mocna bateria o pojemności 4300 mAh, która szybko się ładuje dzięki opcji SUPERVOOC, potrójny zestaw obiektywów i ciekawe tryby wideo – to tylko kilka powodów, dla których warto zainteresować się smartfonem OPPO Reno 6 5G 128GB. Model ten jest dostępny do 27 marca w T-Mobile za 1899 zł w taryfie abonamentowej, czyli o 400 zł taniej niż dotychczas. Zaś ci, którzy chcieliby robić doskonałe zdjęcia portretowe telefonem wyposażonym w aparat o rozdzielczości 100 MP, powinni rozważyć model OPPO Reno8 T 8/128GB, który w magentowej sieci mogą mieć o 200 zł taniej, czyli za 1399 zł.

Zakup telefonów OPPO jest możliwy z ofertą abonamentową dostępną w T-Mobile, a także bez umowy na usługi. Urządzenia dostępne są w opcji raty 0%.

 

smartfony w supercenach tak dziala t mobile oppo

 

Samsung Galaxy S23 z dwiema ratami gratis

Z kolei dla tych, którzy szukają smartfona, dzięki któremu robienie zdjęć, nawet nocą, będzie czystą przyjemnością, dobrym wyborem będzie model Samsung Galaxy S23 5G 8/256 GB, który do 21 marca można zgarnąć w T-Mobile z dwiema pierwszymi ratami gratis. W taryfie abonamentowej „M Nielimitowanej” i „L Nielimitowanej” klient zyskuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz nieograniczony limitem GB dostęp do sieci 5G w smartfonie. Klient sam może zdecydować o wysokości rat w umowie – wynoszą one od 140 zł do 200 zł.

 

smartfony w supercenach tak dziala t mobile samsung

 

Zaś w przypadku modeli Samsung Galaxy S23+ 5G 8/256 GB i Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 8/256GB dla klientów przygotowaliśmy ofertę z jedną ratą gratis. Urządzenia są dostępne w ofercie „M Nielimitowana” i „L Nielimitowana” z elastycznymi ratami od 140 zł do 240 zł.

Szczegółowe informacje dostępne są tutajZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.