Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy-Aktywuj nielimitowany internet w prezencie na Święta od T-Mobile

Aktywuj nielimitowany internet w prezencie na Święta od T-Mobile

Z okazji Mikołajek dzielimy się z klientami bezpłatnym i nielimitowanym internetem na święta. Prezent, z którego można korzystać przez 14 dni, będzie dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 6 grudnia 2022 r. do 3 stycznia 2023 r. A wszystko po to, by w przedświątecznej gorączce nie zapomnieć o tym, co jest ważne, znaleźć czas na kontakt z bliskimi i sprawdzić, co u nich słychać.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wprawiają nas w dobry nastrój i stwarzają okazję do tego, by zastanowić się nad tym, co jest dla nas najważniejsze. Choć nie zawsze możemy być blisko tych, którzy są w naszych sercach, to zawsze możemy być z nimi w kontakcie – bez względu na różnicę czasu czy odległość zamieszkania. Ułatwiają to z pewnością nowe technologie, bo dzięki nim możemy połączyć się z rodziną i przyjaciółmi – poprzez telefon czy komunikatory internetowe. Zaś nielimitowany internet od T Mobile pozwoli jeszcze sprawniej i szybciej zadać to proste, ale jakże ważne pytanie, które przewodzi naszej kampanii świątecznej: „Co tam u Ciebie?”.

aktywuj nielimitowany internet w prezencie na swieta od t mobile

 

Magentowe święta bez limitów

Nielimitowany internet w prezencie na Święta zawitał u nas już po raz czwarty. W zeszłorocznej edycji ze świątecznego prezentu skorzystało blisko 400 tysięcy klientów T Mobile. A w jaki sposób można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym internetem przez 14 dni? Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T Mobile” w sekcji „Benefitów” od 6 grudnia 2022 do 3 stycznia 2023 roku do końca dnia. Bonus jest bezpłatny i można z niego skorzystać jeden raz.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), jak i użytkownicy oferty na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również dostępna dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni na terenie Polski.

 

Szczegółowe regulaminy akcji dostępne są tutaj: t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes

 

Autor |2022-12-06T13:36:05+01:006 grudnia 2022 14:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.