Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-Odbierz darmowy pakiet 5 GB na mundial od T-Mobile

Odbierz darmowy pakiet 5 GB na mundial od T-Mobile

Już za kilka dni rozpoczną się XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, co oznacza kilkutygodniowe sportowe święto, wiele emocji i okazji do wspólnego kibicowania. T Mobile, jako sponsor reprezentacji Polski, będzie całym sercem wspierać Biało-Czerwonych i chce także ułatwić swoim klientom oglądanie tych rozgrywek, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5GB. Będzie można go odebrać od 17 do 23 listopada w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Prawdziwi kibice piłki nożnej daty rozgrywek polskiej reprezentacji z pewnością od dawna mają wpisane w kalendarze. Nie ma co ukrywać – zbliża się wielkie święto dla fanów tego sportu! Jedni będą oglądać mecze w domu, inni wybiorą się do stref kibica, ale jedno jest pewne – wszyscy będą trzymać kciuki za naszą kadrę. T-Mobile też wspiera Biało-Czerwonych, ale przede wszystkim wspiera swoich klientów we wspólnym kibicowaniu, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5GB do wykorzystania na krajową transmisję danych.

 

odbierz darmowy pakiet 5 gb na mundial od t mobile

 

5GB dla kibiców na 5!

Pakiet 5GB można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 17 do 23 listopada do końca dnia. Paczka zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia.

Klienci usług na kartę (GO!, Frii) i MIX (Frii Mix) będą mogli korzystać z niej przez 7 dni od aktywacji, zaś abonenci (T, T DATA) do końca cyklu rozliczeniowego.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestesAutor |2022-11-17T22:39:05+01:0018 listopada 2022 11:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.