Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, T-Mobile-Wybierz Samsung Galaxy Z Flip4 5G w T-Mobile i pierwsze 6 rat zgarnij w prezencie

Wybierz Samsung Galaxy Z Flip4 5G w T-Mobile i pierwsze 6 rat zgarnij w prezencie

To, co dobre, nie musi szybko się kończyć. Właśnie dlatego T-Mobile przedłuża swoją wyjątkową promocję, dzięki której każdy klient indywidualny może kupić urządzenie, którego potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić. Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, z najnowszym Samsungiem Galaxy Z Flip4 5G, który w ramach akcji można kupić aż 1200 zł taniej.

 

Smartfon? Laptop? A może smart watch? Każde urządzenie idealnie dobrane do naszych potrzeb i trybu życia znacząco może poprawić naszą codzienność. Doskonale to rozumiemy i ułatwiamy naszym klientom zakup wymarzonego sprzętu w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami od 10 do 120 zł gratis. Kupujący ponosi więc jedynie koszt opłaty na start oraz kupionego abonamentu, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu. Brzmi dobrze, prawda? A to jeszcze nie wszystko. W tej odsłonie akcji „6 rat gratis”, która potrwa do 12 września, przygotowaliśmy niecodzienną ofertę na designerskie smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 5G oraz Samsung Galaxy Z Fold4 5G.

 

Najnowsze modele Samsunga na wyciągnięcie ręki

Najnowsze smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 5G i Samsung Galaxy Z Fold4 5G, które niedawno miały premierę rynkową, można kupić w naszej ofercie w T-Mobile w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami za 0 zł, oszczędzając przy tym aż 1200 zł. A to dlatego, że limit darmowej raty dla tych modeli telefonów został zwiększony do 200 zł.

 

wybierz samsung galaxy z flip4 5g w t mobile i pierwsze 6 rat zgarnij w prezencie

 

To jednak nie koniec zniżek, na które mogą liczyć klienci. Promocja łączy się bowiem z ofertą „Korzyści dla domu”, co oznacza, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM. Dodatkowo promocja obejmuje klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem. Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start.

Promocja potrwa do 12 września włącznie.

Informacje na temat promocji „6 rat gratis” dostępne są na tej stronie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.