Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, T-Mobile-Usługa „Bezpieczna Rodzina+” przez 30 dni za darmo od T-Mobile

Usługa „Bezpieczna Rodzina+” przez 30 dni za darmo od T-Mobile

Wewnętrzny spokój – zwłaszcza ten związany z poczuciem bezpieczeństwa – jest nie do przecenienia. Naturalna jest też troska o naszych najbliższych, szczególnie w sytuacjach, kiedy nie możemy się z nimi skontaktować. Dlatego z rozwiązaniem przychodzi T-Mobile, który oferuje klientom indywidualnym bezpłatną usługę „Bezpieczna Rodzina+” w wersji bez limitu na 30 dni. Można ją aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach od 26 do 30 sierpnia.

Kontakt z bliskimi jest naturalną potrzebą każdego człowieka, ale czasem zdarza się, że próba dodzwonienia się do partnera, mamy, dziecka czy przyjaciela jest daremna. Jak wtedy sprawdzić, czy nasza rodzina jest bezpieczna? T-Mobile przychodzi z pomocą i oferuje klientom indywidualnym możliwość bezpłatnego korzystania z usługi „Bezpieczna Rodzina+” bez limitów przez 30 dni. Dzięki temu każdy rodzic będzie spokojniejszy, że jego dziecko przebywa w odpowiednim miejscu, a ponadto uczy się samodzielności. Aplikacja ta pozwala na proste i wygodne sprawdzenie lokalizacji członków całej rodziny, a także daje możliwość reagowania w sytuacjach zagrożenia, np. kiedy osoba starsza oddali się z ustalonego adresu.

 

wyprobuj usluge bezpieczna rodzina przez 30 dni za darmo w t mobile

 

Zachowaj spokój o własne dziecko

Aby skorzystać z promocyjnej oferty, należy po prostu aktywować pakiet „Bezpieczna Rodzina” w aplikacji „Mój T-Mobile” od 26 do 30 sierpnia do końca dnia. Dzięki temu użytkownik będzie miał dostęp do nielimitowanej liczby lokalizowanych telefonów bliskich, nielimitowanej liczby stref, będzie mógł sprawdzać nielimitowaną liczbę historii lokalizacji oraz mieć dostęp do usługi „Ochrona w sieci”.

Bonus mogą aktywować zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Z pakietu promocyjnego nie mogą skorzystać abonenci lub użytkownicy, którzy w chwili aktywacji tego pakietu mają włączony „Pakiet Bezpieczna Rodzina+”. Oferta jest dostępna dla tych, którzy w chwili aktywacji tego pakietu nie mają włączonego żadnego innego pakietu lub mają włączony „Pakiet Standard” (przy czym aktywacja pakietu promocyjnego spowoduje automatyczn wyłączenie „Pakietu Standard”). W przypadku braku rezygnacji z pakietu, po upływie 30 dni przedłuży się on automatycznie i zostanie pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Autor |2022-08-26T11:23:41+02:0026 sierpnia 2022 12:30|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, T-Mobile|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Maniakasp 30 sierpnia 2022 w 10:30 - Odpowiedz

    To jest spoko i dla młodszych osób i dla starszych!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.