Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-A gdyby dzieci mogły decydować o najważniejszych sprawach w T-Mobile?

A gdyby dzieci mogły decydować o najważniejszych sprawach w T-Mobile?

Z okazji Dnia Dziecka główną siedzibę T-Mobile opanowali młodzi goście. Tam, dzięki możliwościom VR oraz wycieczce po Centrum Zarządzania Siecią, mogli spojrzeć na świat z technologicznej perspektywy.

 

Spytaliśmy ich również o technologie oraz o to, jak widzą T-Mobile. Czego się dowiedzieliśmy? Przekonaj się, oglądając wideo!

 

Jak technologiczna rzeczywistość będzie wyglądać za kilkanaście lat? O tym w dużej mierze będzie decydować najmłodsze dziś pokolenie. Już teraz zanurzyliśmy się wspólnie w świat technologii – w którym mimo młodego wieku dzieci poradziły sobie doskonale!

Z okazji Dnia Dziecka operator zachęcił najmłodszych do kreatywności i dobrej zabawy oraz zadał im kilka pytań. Jak nasi młodzi rozmówcy postrzegają technologiczne rozwiązania, a jak samo T-Mobile? Ich odpowiedzi zgromadzono w poniższym materiale:

 Autor |2022-06-02T09:23:36+02:002 czerwca 2022 09:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.