Jesteś tutaj:-, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy-T-Mobile z pierwszym w Polsce internetem domowym bez limitu danych i prędkości

T-Mobile z pierwszym w Polsce internetem domowym bez limitu danych i prędkości

O ile, dostęp do internetu w domu to dziś dla większości Polaków oczywistość, o tyle jego stabilność i brak limitów już nie zawsze. Wiedzą o tym zwłaszcza osoby mieszkające poza zasięgiem infrastruktury światłowodowej. Dla klientów T‑Mobile nie jest to jednak problem, nawet jeżeli do swojego domu nie mają doprowadzonego światłowodu. Bo teraz to właśnie wolność ma znaczenie – dlatego w T-Mobile uruchomiono pierwszą w Polsce, prawdziwie nielimitowaną ofertę internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6.

Dostęp do sieci tu i teraz pozwala nam realizować plany, kontaktować się z bliskimi, uczyć się i pracować. No chyba że akurat skończy się nam limit danych, a nasz internet stanie się nieznośnie wolny. O tych niedogodnościach mogą spokojnie zapomnieć klienci T‑Mobile, którzy jako pierwsi w Polsce mogą skorzystać z prawdziwie nielimitowanej prędkości internetu w swoim domu. A dzięki temu bez problemu skupią się na tym, co dla nich najważniejsze.

 

t mobile z pierwszym w polsce internetem domowym bez limitu danych i predkosci

 

Błyskawicznie i stabilnie

Po wprowadzeniu w styczniu tego roku w T-Mobile pierwszego w Polsce prawdziwie nielimitowanego internetu w smartfonie, przyszedł czas na nielimitowany internet domowy. Najnowsza oferta internetu domowego bazuje na technologiach 5G oraz LTE. Oferowana usługa jest prawdziwie nielimitowana – zarówno pod kątem prędkości, jak i ilości przesłanych danych. Za jej błyskawicznie i niezwykle stabilne działanie odpowiadają zaś dwa elementy.

Pierwszym z nich jest antena zewnętrzna ODU Box 5G, którą z łatwością można samodzielnie zamontować np. na parapecie okna, na słupku, ścianie lub poręczy. Dzięki niej użytkownicy unikną zakłóceń sygnału spowodowanych np. grubymi ścianami budynku, samo urządzenie wyposażone jest zaś w system anten zaprojektowany tak, by odbierać sprawnie sygnał 4G/5G nawet wtedy, gdy jest on słabszy, W optymalnym ulokowaniu anteny pomoże specjalnie stworzona w tym celu aplikacja, ułatwiająca również konfigurację sprzętu zgodnie z preferencjami. Integralną część zestawu stanowi nowoczesny router 5G Box IDU, obsługujący Wi-Fi 6, który należy umieścić w domu. Oba sprzęty następnie można połączyć za pomocą długiego kabla znajdującego się w komplecie, dzięki czemu urządzenia mogą być rozlokowane daleko od siebie. Za sprawą takiej konstrukcji Internet 5G Home Office to rozwiązanie, które jest w stanie zagwarantować niezwykłą stabilność i wysoką prędkość w gospodarstwach domowych.

Koszt usługi wyniesie 130 zł miesięcznie. Osoby będące posiadaczami abonamentu w T-Mobile zapłacą za nią jednak mniej, korzystając z oferty „Korzyści dla domu”. W takim wypadku opłata wyniesie 110 zł na miesiąc. Do tego dochodzi cena routera, płatna jednorazowo, na start, w kwocie 9 zł.

Więcej informacji na temat rutera można znaleźć na tej stronie

Autor |2022-04-13T15:50:04+02:0013 kwietnia 2022 17:30|Kategorie: Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.