Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-Walentynki z T-Mobile – wyznaj miłość ukochanej osobie na ekranach cyfrowych w przestrzeni publicznej

Walentynki z T-Mobile – wyznaj miłość ukochanej osobie na ekranach cyfrowych w przestrzeni publicznej

Na co dzień T-Mobile łączy swoich klientów dzięki technologiom, jednak to, co łączy ludzi najbardziej, to… miłość! A tak się składa, że i w tym potrafimy pomóc 🙂 W ramach walentynkowej akcji „Teraz miłość ma znaczenie” każdy może w czasie rzeczywistym opublikować wyznanie miłosne dla ukochanej osoby na ekranach cyfrowych AMS w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Na dzielenie się z bliskimi swoimi uczuciami każda pora jest dobra, bo każde „teraz” ma znaczenie. Walentynki to jednak wyjątkowy czas, kiedy chcemy jeszcze głośniej mówić o naszych uczuciach. Jak wynika z badania Ipsos „Walentynki 2022”, jesteśmy jednym z krajów, w którym najchętniej obchodzi się walentynki – za kilka dni aż 2/3 z nas planuje obchodzić to święto. W tym roku wyznawać miłość będziemy na wiele sposobów – osobiście, prezentem, czy telefonicznie, a dzięki akcji T‑Mobile „Teraz miłość ma znaczenie” – będzie to możliwe również w przestrzeni publicznej.

 

Walentynki z T-Mobile – wyznaj miłość ukochanej osobie na ekranach cyfrowych w przestrzeni publicznej

 

Na co dzień dzięki technologiom zbliżamy ludzi bez względu na odległość. Z okazji walentynek T-Mobile postanowił ułatwić im dodatkowo wyznanie miłości w oryginalny sposób i to w czasie rzeczywistym! Jak to możliwe? Na stronie akcji – terazmilosc.ams.com.pl – zakochani mogą zgłaszać wyznania miłosne, które od 12 lutego będą pojawiać się na nośnikach Digital Cityscreen. Po tym terminie publikacja życzeń na nośnikach OOH zajmie zaledwie 5-20 minut od ich stworzenia. Życzenia będzie można wybrać z gotowych szablonów, a ich personalizacja polega na dopisaniu imion zakochanych.

Nietypową formę wyznań miłosnych będzie można zobaczyć w przestrzeniach miejskich Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Wrocławia. Akcja potrawa do 14 lutego włącznie.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie terazmilosc.ams.com.pl

Autor |2022-02-14T08:43:14+01:0014 lutego 2022 09:40|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.