Jesteś tutaj:-, Konkurs, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, T-Mobile-Wygraj samochód, smartfony i doładowania w konkursie T-Mobile na kartę, Heyah i MIX

Wygraj samochód, smartfony i doładowania w konkursie T-Mobile na kartę, Heyah i MIX

Tej zimy możemy zrobić sobie wyjątkowy, świąteczny prezent, który może zostać z Tobą na długie lata. Weź udział w konkursie dla klientów T‑Mobile na kartę, Heyah i MIX, doładuj konto, rozwiąż zadanie konkursowe i wygraj jedną z 555 nagród, w tym m.in samochód MINI Hatch 3dr Cooper SE i najnowsze smartfony iPhone 13 Pro MAX. Zabawa trwa od 9 grudnia do 9 lutego 2022 roku.

Każdego roku pod choinką znajdujemy prezenty, które zostają z nami przez krótki czas – czekoladki, które znikają w 2 dni, skarpetki na jeden sezon, perfumy na kilka miesięcy… A gdyby tak w tym roku sprawić sobie upominek, który będzie z nami na długie lata i będzie nam towarzyszył w miłych chwilach? Choć niewymierne podarunki, takie jak czas spędzany z bliskimi, są najlepsze i dają najwięcej radości, to któż nie chciałby do czasu do czasu otrzymać nowego smartfonu lub… samochodu?

Właśnie dlatego dla wszystkich użytkowników T‑Mobile na kartę, MIX oraz Heyah stworzono okazję, by wygrać wymarzone nagrody.

 

wygraj samochod smartfony i doladowania w konkursie t mobile na karte heyah i mix

 

Doładuj konto i pomóż szczęściu

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że użytkownik jednej z ofert na kartę doładuje konto kwotą minimum 30 zł na stronie doladowania.t-mobile.pl, doladuj.heyah.pl lub poprzez strony najbardziej popularnych banków między 9 grudnia, a 9 lutego 2022 roku. Następnie wykona zadanie konkursowe, czyli dokończy zdanie „Nowym samochodem wybiorę się…”.

Na osoby biorące udział w konkursie czekają atrakcyjne nagrody! Uczestnik, który zajmie pierwsze miejsce, zgarnie samochód MINI Hatch 3dr Cooper SE. Do zdobycia są również cztery smartfony iPhone 13 Pro Max 128 GB, a także dziesięć iPhone 12 mini 64 GB. Wygrać można ponadto doładowania kwotą 50 zł w sieci T‑Mobile. W konkursowej puli znalazło się 555 nagród.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie konkurst-mobile.pl.Autor |2021-12-13T11:53:31+01:0013 grudnia 2021 12:30|Kategorie: Inne, Konkurs, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, T-Mobile|Tagi: , , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.