Rabat nawet do 700 zł na urządzenie z wyprzedaży

Dla wszystkich, którzy nie znaleźli wymarzonego smartfona czy smartwatcha pod choinką, a także tych, którzy w szaleństwie świątecznych wydatków zakupy elektroniki odłożyli na później, T-Mobile ma świetną promocję.

Od 27 grudnia 2021 roku do 19 stycznia 2022 klienci będą mogli zakupić urządzenie w T-Mobile taniej nawet o 700 zł. Co więcej, za sprzęt, który otrzymają już teraz, będą mogli zapłacić dopiero za 6 miesięcy! W ofercie wyprzedażowej do wyboru dostępnych jest 14 modeli z różnych segmentów cenowych, które pozwolą nabyć na atrakcyjnych warunkach nie tylko telefon czy inteligentny zegarek, ale też tablet dla dziecka lub laptop.

Choć okres świątecznych promocji dobiegł już końca, T-Mobile nie zamyka sezonu zimowych okazji dla swoich klientów. Osoby, które zakup elektroniki dla siebie odłożyły na później, mogą teraz wybierać spośród oferty 14 urządzeń, a pierwszą ratę zapłacić dopiero za 6 miesięcy.

 

samsung

 

Korzystaj tu i teraz, zapłać latem

Wśród urządzeń objętych promocją znalazły się m.in. smartfony flagowe, takie jak Samsung Galaxy S21 5G 128 GB, który klienci T-Mobile będą mogli kupić za 2999 zł w taryfie M+ z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi, 200 GB internetu i dostępem do 5G w kwocie 65 zł miesięcznie. Oznacza to rabat o 700 zł, standardowa cena modelu wynosi bowiem 3699 zł.

Na niemałą obniżkę mogą ponadto liczyć osoby, które zdecydują się na model Samsung Galaxy S20 FE, za który w taryfie M+, po 500-złotowym upuście, zapłacą 1999 zł. A jeśli w obrębie tej samej taryfy postawią na Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB, cena telefonu uwzględniać będzie 400 zł rabatu i wyniesie w rezultacie 1199 zł.

Na promocyjnych zasadach nabyć można również laptopa Techbite Arc 11,6 128 GB, za którego – zamiast 1299 zł – klienci w taryfie M+ zapłacą 899 zł.

 

Poniżej prezentujemy promocyjne ceny wszystkich urządzeń w przypadku taryfy M+:

sejl tabela

 

Promocyjna oferta z urządzeniem obowiązuje zarówno w przypadku nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę. Dotyczy ona osób, które zdecydują się na abonament w T-Mobile. Po wybraniu sprzętu klienci poniosą jedynie opłatę na start, raty zaczną spłacać zaś dopiero po 6 miesiącach. Akcji towarzyszy ponadto spot reklamowy.

Więcej informacji o promocji można znaleźć tutaj t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wyprzedaz-noworoczna.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.