Jesteś tutaj:-, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, T-Mobile-Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile

Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile

Podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, jak i w przyjemnym spędzaniu czasu wolnego ważny jest dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu.

 

20 lipca wystartowaliśmy z nową ofertą nielimitowanego internetu domowego już od 40 zł miesięcznie, wprowadzamy do oferty urządzenia wzmacniające sygnał i oferujemy większe rabaty na usługi w ramach „Korzyści dla domu”.

 

W wielu miejscach w Polsce kluczem do szybkiego internetu jest odpowiednia lokalizacja – T-Mobile chce zapewnić klientom dostęp do niezawodnego internetu niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę. Dzięki temu klient otrzyma dostęp do nielimitowanego internetu w nowoczesnej technologii światłowodowej lub 4G/LTE i będzie mógł cieszyć się z dostępu do internetu w wysokiej jakości, która ułatwi realizowanie projektów zawodowych czy nauki zdalnej z wykorzystaniem nowych technologii oraz pozwoli na nieograniczone korzystanie z rozrywki online czy nieograniczony kontakt z bliskimi poprzez częstsze wideokonferencje.

W nowej ofercie nielimitowanego internetu domowego będą dostępne trzy prędkości: 30, 60 lub 90 Mb/s w cenie odpowiednio 60, 70 lub 90 zł miesięcznie. Z kolei klienci indywidualni posiadający abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) lub ci, którzy zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym, za te same prędkości zapłacą aż 20 zł mniej, tj. 40, 50 lub 70 zł miesięcznie.

 

internet domowy i swiatlowodowy w t mobile cennik

 

Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z internetu w miejscach, które dotychczas miały słabszy zasięg, przygotowaliśmy dwa nowe urządzenia: przenośny wzmacniacz sygnału, pozwalający rozszerzyć zasięg sieci Wi‑Fi, oraz domowy system Mesh Wi‑Fi, zapewniający stabilne połączenie. Dzięki tym rozwiązaniom korzystanie z sieci będzie jeszcze przyjemniejsze i bezproblemowe.

 

Większe zniżki i promocja Home & Go

Aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą cenowo propozycję, od 20 lipca ujednolicamy także wszystkie zniżki w ofercie „Korzyści dla domu” – od teraz każda usługa przy abonamencie głosowym daje aż 20 zł rabatu miesięcznie (czyli o 5 zł więcej niż dotychczas). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się dodatkowymi usługami w najlepszej sieci, a ich domowe budżety pozostaną w równowadze.

 

znizki w ramach korzysci dla domu

 

Każdy klient indywidualny, który zakupi w T-Mobile ofertę internetu domowego, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji Home &Go i dokupić usługę internetu mobilnego już od 10 zł miesięcznie. W zależności od prędkości podstawowej usługi w pakiecie znajdzie się 20, 30 lub 50 gigabajtów.

 

oferta home  go cennik

 

Szczegółowe informacje o nowej ofercie internetu można znaleźć na stronie t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-tmobile?domowy

Autor |2021-07-20T17:11:31+02:0020 lipca 2021 17:11|Kategorie: Inne, Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, T-Mobile|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. WojTek 20 lipca 2021 w 21:20 - Odpowiedz

    Jasne 🙂 To już było i się zmyło bo im sieć nie wytrzymała

    • guru 20 lipca 2021 w 22:14 - Odpowiedz

      Dokładnie. Promocje T-Mobile zaczynają się robić tak samo 'wiarygodne’ jak w Play

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile