Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy-Odbierz bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu w UE od T-Mobile

Odbierz bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu w UE od T-Mobile

Rozpoczął się sezon wakacyjny, a wraz z nim wyjazdy zagraniczne. Wiele osób z utęsknieniem czekało na krótsze bądź dłuższe podróże europejskie. Dlatego w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy darmową paczkę 1 GB ważną przez 30 dni w strefie Unii Europejskiej. Klienci indywidualni T-Mobile mogą odebrać ją od 2 do 4 lipca w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Mówi się, że podróżowanie poszerza horyzonty, bo dzięki temu możemy poznać lepiej inny kraj, jego kulturę, historię, społeczeństwo. Wakacje to czas, kiedy właśnie najczęściej planujemy bliższe lub dalsze wyjazdy. W związku z tym dla klientów indywidualnych T-Mobile przygotował darmową paczkę 1 GB do wykorzystania przez 30 dni w krajach Unii Europejskiej. Dzięki niej będzie można jeszcze swobodniej korzystać z internetu za granicą, udostępniać pamiątkowe zdjęcia na social mediach i dzielić się wrażeniami z bliskimi – bez dodatkowych opłat.

 

odbierz bezplatny pakiet 1 gb w roamingu w ue od t mobile

 

Złap wakacyjny pakiet w UE

Bonusowy pakiet 1 GB będzie można aktywować od 2 do 4 lipca br. w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. Paczka zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin. Zarówno dla abonentów, jak i użytkowników na kartę oraz MIX pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Z bezpłatnej paczki można cieszyć się na terenie strefy roamingowej 1A UE. W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.Autor |2021-07-01T23:22:55+01:002 lipca 2021 09:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Tutuapp 11 września 2021 w 11:11 - Odpowiedz

    Overcoming shyness is about putting your focus and energy outward during a conversation with a girl.

  2. Showbox 11 września 2021 w 11:15 - Odpowiedz

    If you work to control your feelings of shyness, and then take steps to build your confidence, you can be the life of the party.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.