Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, T-Mobile, Telewizja, Telewizja Światłowodowa-Bajki w pakiecie IPLA DZIECI w prezencie na 30 dni od T-Mobile

Bajki w pakiecie IPLA DZIECI w prezencie na 30 dni od T-Mobile

Wraz z rozpoczynającymi się lada dzień wakacjami w T-Mobile przygotowano dla klientów indywidualnych letni prezent – bezpłatny dostęp przez 30 dni do pakietu IPLA DZIECI, zawierającego znane i lubiane przez najmłodszych bajki. Ofertę aktywować można już dziś, a w jej ramach klienci otrzymują dostęp do 11 najlepszych kanałów dziecięcych, wśród których znajdują się BBC CBEEBIES, Cartoon Network HD, Disney Channel, czy NICKELODEON POLSKA.

Odliczanie do końca roku szkolnego rozpoczęte! Na dobry początek wyczekiwanych wakacji T-Mobile przygotował w prezencie od T-Mobile darmowy dostęp do najlepszej dziecięcej rozrywki, czyli 30 dni za 0 zł z pakietem IPLA DZIECI. Można z niego korzystać na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, co jest idealnym rozwiązaniem podczas wakacyjnych wycieczek, aby dziecko nie nudziło się w czasie podróży. Dostęp do pakietu będzie także możliwy na komputerze i na Smart TV, dzięki czemu ulubione bajki będzie można obejrzeć także spędzając czas w domu.

 

bajki w pakiecie ipla dzieci bezplatnie na 30 dni od t mobile

 

Korzystając z wakacyjnej promocji, w ramach pakietu IPLA DZIECI, klienci otrzymują dostęp do 11 najlepszych kanałów dziecięcych: NICKELODEON POLSKA, NICK JR, NickToons, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Cartoon Network HD, Boomerang HD, BBC CBEEBIES, Da Vinci, Duck TV, na których znajdą wyselekcjonowane i bezpieczne bajki zarówno dla tych mniejszych, jak i trochę starszych pociech.

To właśnie na tych kanałach dostępne popularne i lubiane bajki takie jak „Psi Patrol”, „Piotruś Królik”, „Myszka Mickey”, „Zaplątani: Przygody Roszpunki”, „Sponge Bob Kanciastoporty”, „Pidżamersi”, „Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków”, „Rycerz z przypadku” czy „Alwin i wiewiórki” i wiele innych.

 

Włącz dziecięcą rozrywkę już dziś

Aktywacja pakietu od IPLA jest banalnie prosta – wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści KIDS na numer 80162. W ciągu 2 dni klient otrzyma SMS z linkiem aktywacyjnym. Następnie należy kliknąć w ten link i postępować zgodnie ze wskazówkami w serwisie IPLA lub wejść na stronę ipla.tv/mamkod i w miejscu „Wpisz kod” uzupełnić hasło (jest to ostatnie 10 znaków z linku aktywacyjnego). Pakiet można aktywować aż do 15 lipca br. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać jeden raz.

Akcja trwa od 22 czerwca do wyczerpania puli kodów – jednak nie dłużej niż do 5 lipca br. Po okresie 30 dni od aktywacji, pakiet zostanie automatycznie dezaktywowany. Z oferty skorzystać mogą wszyscy nasi abonenci posiadający taryfy T, T-Data, Rodzina, Frii Mix oraz użytkownicy taryf GO! Frii, Hot, Nowy Tak Tak i Happy.Autor |2021-06-23T14:33:19+01:0023 czerwca 2021 16:00|Kategorie: Inne, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, T-Mobile, Telewizja, Telewizja Światłowodowa|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.