Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-Za zakupy w Microsoft Store można płacić w T-Mobile

Za zakupy w Microsoft Store można płacić w T-Mobile

Klienci T‑Mobile mogą kupić kompleksowe produkty i usługi w sklepie Microsoft, a płatność dodać do swojego rachunku za telefon. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają karty kredytowej albo debetowej lub nie chcą z nich korzystać przy zakupach w internecie.

Już teraz dzięki usłudze „Dodaj do rachunku w T-Mobile” za wybrane produkty ze sklepu Microsoft zapłacimy razem z miesięczną fakturą w T-Mobile. A co można kupić w Microsoft Store? Znajdziemy tam nie tylko dobrze znane i cenione usługi, takie jak Microsoft Office, Windows, Dropbox, ale także aplikacje rozrywkowe, np. Netflix, Tidal czy Spotify.

 

Jak dodać płatność w sklepie Microsoft do rachunku w T-Mobile?

To bardzo proste. Usługa „Dodaj do rachunku w T-Mobile” nie wymaga aktywacji. Wystarczy, że posiadasz abonament w T-Mobile, korzystasz z komputera z systemem Windows 10 lub konsoli Microsoft Xbox i masz aktywne konto w Microsoft Store. Dzięki temu będziesz mógł skonfigurować płatność przez T‑Mobile w sklepie Microsoft. A zrobisz to w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz produkt lub usługę w sklepie Microsoft.
  2. Wybierz sposób zapłaty.
  3. Dodaj nową metodę płatności.
  4. Wybierz Telefon Komórkowy jako metodę płatności.
  5. Wpisz numer telefonu na abonament w T-Mobile, na którym planujesz ustawić usługę „Dodaj do rachunku”.
  6. Wpisz kod otrzymany od Microsoft w wiadomości SMS.
  7. Potwierdź zakup i pobierz produkt.

Co bardzo ważne, usługa zapewni nie tylko prostotę i komfort rozliczeń, ale także bezpieczeństwo podczas zakupów.

Autor |2020-12-09T12:51:16+01:009 grudnia 2020 12:51|Kategorie: e-Handel, Newsy, Operatorzy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile