Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile-Voucher na urządzenia od T-Mobile

Voucher na urządzenia od T-Mobile

Dla klientów indywidualnych, którzy w okresie wakacji planują zakup nowego smartfona, T‑Mobile ma dobrą wiadomość – w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays osoby decydujące się na zakup abonamentu S, M, L lub XL mogą skorzystać z vouchera 100 zł na telefony dostępne u operatora. Jedyne, co należy zrobić, to odebrać voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub zamówić kod, wysyłając SMS-a o treści „HF” pod bezpłatny numer 80800.

Piątek to dla klientów T-Mobile nie tylko początek wyczekiwanego weekendu, ale również dzień, w którym trafiają do nich różnorodne prezenty w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem na użytkowników czeka 100-złotowa zniżka na urządzenia w abonamencie na 24 miesiące w taryfach S, M, L i XL.

 

voucher na smartfony i abonament w t mobile

 

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800 – wówczas w wiadomości zwrotnej klient otrzyma kod rabatowy. Opcja ta będzie dostępna od piątku 10 czerwca do niedzieli 12 czerwca do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę www.t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt i plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy.

W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Zniżkę na urządzenie można zrealizować również w stacjonarnych punktach sprzedaży T-Mobile. Rabat należy wykorzystać do środy 15 lipca do końca dnia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.