Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, T-Mobile, Top7-Więcej możliwości w nowej aplikacji „Moja Heyah”

Więcej możliwości w nowej aplikacji „Moja Heyah”

Od 1 czerwca klienci mogą korzystać z nowej aplikacji „Moja Heyah”, która dzięki nowemu designowi i możliwościom stała się bardziej intuicyjna i funkcjonalna. Aplikację warto ściągnąć nie tylko ze względu na nowe opcje – każdy klient, który zaloguje się do „Moja Heyah” w ciągu 7 dni, otrzyma od T-Mobile bezpłatne 10 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni.

 

Nową aplikację Moja Heyah można pobrać od dziś w sklepie Google Play, a w kolejnych dniach będzie dostępna również w App Store. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Dzięki niej klienci Heyah mają teraz możliwość nie tylko zarządzać wieloma numerami czy doładowywać konto z poziomu aplikacji za pomocą Google Pay, karty kredytowej lub przelewu online, ale także sprawdzić historię swoich połączeń oraz obniżyć koszty użytkowania, wykupując korzystne pakiety usług. Operator zadbał również o opcję zdalnej pomocy technicznej – aby z niej skorzystać, wystarczy wejść do zakładki „Pomoc”.

 

aplikacja moja heyah 1

 

Co więcej, w najbliższym czasie klienci Heyah będą mogli również korzystać z popularnej akcji Happy Fridays. Dzięki niej użytkownicy co tydzień otrzymują od T-Mobile benefity takie jak darmowe minuty, paczki internetu czy vouchery za zakup sprzętu. A już teraz wszyscy klienci, który zalogują się do nowej aplikacji w ciągu 7 dni, otrzymają w prezencie 10 GB dodatkowego internetu. Bonus jest ważny 30 dni.

 

 

Obok nowych funkcji T-Mobile zadbał również o wygląd platformy zarządzania kontem. Użytkownicy oferty Heyah w aplikacji zobaczą uzupełnioną o wyraziste, czerwone elementy szatę graficzną. Aplikacja działa zarówno na systemie Android od wersji 5.0, jak i IOS w wersji 11.3 lub wyższej.Autor |2020-06-02T10:51:23+02:002 czerwca 2020 10:51|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, T-Mobile, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Kamil Sz. 3 czerwca 2020 w 13:24 - Odpowiedz

    I to rozumiem! Mega, że tutaj też będzie happy fridays.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.