Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, T-Mobile, Telewizja, Top7-Testuj dekoder T-Mobile z dostępem do Netflixa przez miesiąc bez zobowiązań

Testuj dekoder T-Mobile z dostępem do Netflixa przez miesiąc bez zobowiązań

T-Mobile wprowadza do swojej oferty dwa nowe pakiety z dekoderem – każdy z nich klienci będą mogli najpierw przetestować przez 30 dni, a następnie otrzymać zwrot kosztów abonamentu i dekodera, jeśli usługa lub urządzenie nie spełnią ich oczekiwań. Urządzenie jest dostępne osobno oraz w wersji z dostępem do serwisu Netflix z możliwością oglądania na 2 urządzeniach równolegle.

Przygotowane przez operatora rozwiązania umożliwiają dopasowanie treści do preferencji i potrzeb każdego użytkownika. W ramach opcji z usługą MagentaRozrywka klienci otrzymają dekoder w promocyjnej cenie 49 zł (opłata jednorazowa za urządzenie), w połączeniu z miesięcznym abonamentem 9 zł przy umowie na 24 miesiące. Dekoder – oparty na najszybciej rosnącej i rozwijającej się platformie Android TV – pozwala także na zintegrowanie w jednym miejscu najpopularniejszych aplikacji, dzięki czemu stanie się domowym centrum rozrywki. Warto również wspomnieć, że MagentaRozrywka Box umożliwia dostęp do 28 programów naziemnej telewizji cyfrowej za pośrednictwem anteny DVB-T.

Testuj dekoder T-Mobile z dostępem do Netflixa przez miesiąc bez zobowiązań

Z kolei osoby zainteresowane niezwykle popularnymi w Polsce filmami i serialami od Netflix, takimi jak „Wiedźmin”, „Dom z papieru” czy „Tyler Rake: Ocalenie”, mogą wybrać zestaw: dekoder MagentaRozrywka Box i Netflix w jednym pakiecie. W ramach tego zestawu klienci skorzystają z dostępu do serwisu w opcji umożliwiającej oglądania treści na dwóch urządzeniach równolegle w jakości HD. Koszt oferty to 49 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące, z taką samą opłatą na start za urządzenie, tj. 49 zł.

 

Testuj dekoder T-Mobile z dostępem do Netflixa przez miesiąc bez zobowiązań

 

W każdej z opcji ofertowej T-Mobile umożliwia klientom przetestowanie usług i dekodera, a następnie rezygnację z jednoczesnym zwrotem kosztów urządzenia oraz abonamentu. Wystarczy, że użytkownik powiadomi T-Mobile o swojej decyzji w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

 

Dekoder MagentaRozrywka Box do zadań specjalnych

Dekoder w nowych ofertach od T-Mobile to znacznie więcej niż tylko programy naziemnej telewizji cyfrowej. Klienci znajdą tu również platformę Android TV wyposażoną w szereg aplikacji i gier, którą z łatwością obsłużą pilotem z funkcją wyszukiwania głosowego. Na dużym ekranie użytkownicy mogą korzystać z aplikacji takich, np. Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Eleven Sports, Ipla, Tidal i wiele innych. Dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji Chromecast dekoder umożliwia wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora. A jak wygląda obsługa urządzania? Dekoder jest na tyle intuicyjny, aby z łatwością mógł z niego korzystać każdy domownik.

Źródło:
t-mobile.pl


Autor |2020-06-05T09:34:55+02:005 czerwca 2020 09:34|Kategorie: Aplikacje, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, T-Mobile, Telewizja, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.