Jesteś tutaj:-, Top7, UPC-UPC Polska najszybszym ogólnopolskim operatorem

UPC Polska najszybszym ogólnopolskim operatorem

Według rankingu portalu Speetest.pl UPC Polska oferowało w maju najszybsze połączenie z internetem spośród ogólnopolskich dostawców internetu. W maju operator zanotował także wzrost prędkości pobierania i wysyłania danych.

Comiesięczne zestawienie, publikowane przez portal Speedtest.pl, oparte jest na testach przeprowadzanych przez użytkowników – w maju 2020 złożyło się na niego 4,4 miliona pomiarów. W majowym rankingu ogólnym UPC Polska, ze średnią oferowaną prędkością na poziomie 132,41 Mb/s, uplasowało się najwyżej spośród ogólnopolskich operatorów.

UPC Polska notuje systematyczny wzrost średniej prędkości sieci oferowanej swoim klientom. Na koniec I kwartału wynosiła ona 270 Mb/s. To wynik stałych inwestycji w rozwój infrastruktury szerokopasmowej. Poza wysoką prędkością usługi internetowe od UPC cechują również stabilność i niezawodność, wyjątkowo wyraźnie potwierdzone w ciągu ostatnich tygodni, gdy podczas #zostanwdomu klienci intensywniej korzystali z internetu, zarówno do pracy zdalnej czy rozrywki, a także by pozostać w kontakcie z najbliższymi.
Źródło:
upc.pl


Autor |2020-06-05T09:26:57+02:005 czerwca 2020 09:26|Kategorie: Newsy, Top7, UPC|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.