Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile-Dwa miesiące bezpłatnego dostępu do serwisów „Gazety Wyborczej” dla klientów T-Mobile

Dwa miesiące bezpłatnego dostępu do serwisów „Gazety Wyborczej” dla klientów T-Mobile

T-Mobile regularnie przygotowuje dla swoich klientów niespodzianki – obok benefitów, które czekają na nich co tydzień w ramach akcji Happy Fridays, użytkownicy będą mogli skorzystać z kolejnej usługi na promocyjnych warunkach. Tym razem będzie to dostęp do serwisów internetowych „Gazety Wyborczej” takich, jak Wyborcza.pl – z publikacjami m.in. z „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego”, „Ale Historii”, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych „Wyborczej”. Z treściami dostępnymi na tych stronach użytkownicy będą mogli zapoznać się przez 2 miesiące za darmo za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu lub smartfona.

Jak odebrać prezent?

Aby skorzystać z kodu umożliwiającego aktywację usługi, należy zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i skopiować kod, który będzie tam dostępny do 2 lipca, a zrealizować można go do 16 lipca. Następnie wystarczy założyć konto w serwisie Wyborcza.pl, wpisać kod promocyjny i przez dwa miesiące korzystać bezpłatnie z dostępu do treści „Gazety Wyborczej”. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 19,99 zł miesięcznie, jednak użytkownik może zrezygnować z subskrypcji na minimum 48 godziny przed zakończeniem okresu bezpłatnego. Z promocyjnego kodu mogą skorzystać nowi użytkownicy wyborcza.pl.

Więcej informacji na temat wspólnej akcji T‑Mobile i „Gazety Wyborczej” można znaleźć pod adresem https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/gazeta-wyborcza.

Źródło:
t-mobile.pl


Autor |2020-06-18T13:07:02+02:0018 czerwca 2020 13:07|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.