Jesteś tutaj:-, Operatorzy, T-Mobile, Top7-Bezpłatne zajęcia z cyfrowych metod uczenia się dla dzieci online

Bezpłatne zajęcia z cyfrowych metod uczenia się dla dzieci online

Fajna Akademia w domowym zaciszu

Zajęcia prowadzone w ramach Fajnej Akademii dają możliwość rozwijania kreatywności, czerpania wiedzy od doświadczonych mentorów oraz uczenia się nowych, pożytecznych umiejętności przydatnych w edukacji. W spotkaniach biorą udział dzieci wraz z jednym z rodziców. To doskonały sposób na kontakt z innymi uczestnikami zajęć – interaktywność, wymianę poglądów, pokazywanie swoich prac. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach dzieci mogą rozwijać swoje technologiczne pasje, a rodzice mają pewność, że ich pociechy efektywnie spędzają czas i zdobywają wiedzę od profesjonalistów.

  • Przymusowe siedzenie w domu może być doskonałą okazją do tego, żeby wskazać dzieciom właściwy kierunek wykorzystania nowych technologii w edukacji. Podczas zajęć stawiamy na przekazywanie wiedzy poprzez zabawę oraz aktywne uczestnictwo w projekcie – dzięki takiemu podejściu dzieci czują, że współtworzą warsztaty i mają wpływ na ich przebieg, a to jeszcze bardziej motywuje je do działania i dzielenia się swoimi pomysłami – mówi Joanna Pawlak z Fundacji CoderDojo Polska.

 

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapisy prowadzone są za pomocą formularza pod linkiem: https://coderdojo.org.pl/projekty/fajna-akademia/. Liczba miejsc jest ograniczona, ale niebawem wystartują zapisy na kolejne terminy zajęć. W celu zapisania się na zajęcia należy odpowiedzieć na pytanie dlaczego chce się uczestniczyć w warsztacie.

Uczestnicy warsztatów otrzymają na skrzynki mailowe linki do zalogowania się na zajęcia. Przypominamy, że pierwsze spotkanie online odbędzie się 25 kwietnia (sobota) o godzinie 10.00.

 Autor |2020-04-22T15:53:09+02:0022 kwietnia 2020 15:53|Kategorie: Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.