Jesteś tutaj:-, Promocje, T-Mobile, Top7-Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy, czyli rusza nowa kampania T‑Mobile

Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy, czyli rusza nowa kampania T‑Mobile

Samochód przed zakupem możemy przetestować w ramach jazdy próbnej, ubrania możemy przymierzyć i zwrócić. Dlaczego inaczej miałoby być w przypadku oferty telefonii komórkowej? T‑Mobile udowadnia, że w najlepszej sieci wcale nie musi tak być. Od teraz nowi klienci magentowego operatora mogą zrezygnować z oferty w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot kosztów.

W ramach kampanii „Bez nonsensów”, T‑Mobile postanowił rozprawić się z kolejnym absurdem istniejącym w branży telekomunikacyjnej – brakiem możliwości zrezygnowania z oferty operatora bez konsekwencji. W przypadku usług klienci zobowiązani są bowiem podejmować decyzje wyłącznie na podstawie deklaracji samych firm. Magentowy operator postanowił więc zmienić ten stan rzeczy. Jako sieć pewna jakości swoich usług i dbająca o satysfakcję klientów, bez obaw zapewnia im szansę przetestowania swoich rozwiązań. Dlatego właśnie wprowadził nową, specjalną ofertę: „Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy”. Zapewnia ona klientom możliwość wypowiedzenia umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia, gwarantując jednocześnie pełny zwrot kosztów aktywacji, abonamentu i ceny telefonu w ofercie abonamentowej.

Ofertę promują dwie linie marketingowe – pierwsza wskazująca jak bardzo trudne, ale i absurdalne jest dokonywanie wyboru wyłącznie na podstawie deklaracji i druga – o charakterze produktowym, przedstawiająca telefony i pakiety objęte promocją (Nokia 6.2, Samsung Galaxy A51, Xiaomi Redmi Note 8T).

 

Gwarancja najlepszej sieci – i na kartę, i na abonament

T‑Mobile od lat ceniony jest za dostarczanie doskonałej jakości technologicznej oraz obsługę klienta. Ostatnie badania wskazują, że ta dbałość o zachowanie wysokich standardów jest doceniana – T‑Mobile jest bowiem siecią z największą liczbą zadowolonych klientów[1]. Nie dziwi więc, że operator bez obaw wprowadza możliwość przetestowania swoich usług oraz możliwość rezygnacji w przypadku niezadowolenia. Co więcej, promocja obejmuje zarówno najpopularniejsze pakiety abonamentowe, jak i ofertę T‑Mobile na kartę.

W ramach oferty „Gwarancja najlepszej sieci” klienci mogą zdecydować się na opcje bez telefonu w pakietach S, M i L, czyli za: 39 zł miesięcznie (5 GB danych), 49 zł miesięcznie (15 GB danych) oraz 59 zł miesięcznie (30 GB do dyspozycji).

Na klientów czekają również oferty z popularnymi telefonami za złotówkę, np. Xiaomi Redmi Note 8T w wariancie za 89 zł miesięcznie, Nokia 6.2 w opcji za 99 zł miesięcznie lub Samsung Galaxy A51 w abonamencie za 129 zł miesięcznie. Modele te pojawią się w kampanii reklamowej. Do wyboru będą też inne smartfony m.in. Samsung Galaxy A50 i A70 oraz Huawei P Smart Z oraz P Smart 2019.

T‑Mobile gwarantuje więc doskonałą jakość, co jeśli jednak klient, mimo wszystko nie będzie zadowolony? Operator postanowił zredukować niezbędne działania i biurokrację do minimum. W ciągu 30 dni od podpisania umowy klient może się z niej wycofać bez ponoszenia finansowych konsekwencji, a cały proces jest niezwykle prosty. W przypadku opcji abonamentowej bez telefonu wystarczy wypełnić krótki formularz zwrotu oraz dokument odstąpienia od umowy, a następnie wysłać je pocztą, e-mailem lub złożyć w punkcie sprzedaży. Rezygnacja z oferty z telefonem odbywa się w sklepie, w którym podpisano umowę lub, jeżeli pakiet został zamówiony online – telefon wraz z dokumentami należy odesłać na wskazany przez operatora adres. Wszystko w kilku prostych krokach.

Operator nie zapomniał także o klientach zainteresowanych ofertą T‑Mobile na kartę. Osoby, które zakupią starter T‑Mobile na kartę na taryfie Frii i w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia aktywują ofertę „Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł”, w przypadku niezadowolenia z jakości sieci, mogą zwrócić się do operatora w ciągu 30 dni od aktywacji o jednorazowy zwrot opłaty za korzystanie z usługi. Rezygnacja w tym przypadku odbywa się również poprzez wysłanie odpowiednich dokumentów na wskazany adres fizyczny bądź mailowy lub poprzez przedłożenie rezygnacji w salonie T‑Mobile. Po złożeniu dokumentów operator skontaktuje się z klientem w celu weryfikacji danych, a następnie zwróci środki na wskazane konto bankowe.

T‑Mobile, walcząc z nonsensami dołożył też starań, aby ograniczyć formalności do minimum. Nie ma zatem potrzeby gromadzenia żadnej dodatkowej dokumentacji – wystarczy subiektywne niezadowolenie klienta z jakości sieci, aby złożyć rezygnację.

Autor |2020-02-13T08:50:05+01:0013 lutego 2020 10:00|Kategorie: Operatorzy, Promocje, T-Mobile, Top7|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Damian 29 lutego 2020 w 17:44 - Odpowiedz

  Wydaje mi się, że to nie jest jednak sklep z butami 😀 Rezygnacja i zwrot kosztów, okej, ale są sieci, w których nie jest to potrzebny extra bonus, A2mobile na kartę, bez zobowiązań i do przodu. BTW „zdefiniuj: najlepsza sieć” 😛

  • Anhela 29 lutego 2020 w 17:54 - Odpowiedz

   Dobrze piszesz, ciekawe jak mi się nie podoba to z prepaida mogę uciec od tak, nic nie płacąc, nic nie składając. A jak mi się podoba, to mogę zostać od tak, bez żadnych formalności, jak w a2mobile 🙂

   • Damian 29 lutego 2020 w 18:12 - Odpowiedz

    No tak tak, ale to jeszcze lepiej w sumie 😛 Z reguły dodatkowe pakiety są w gorszym przeliczniku, a w a2m one się zamykają w 1 zł / 1 GB w LTE

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile