Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Po raz pierwszy od 33 lat – Największe światowe targi telekomunikacyjne zostały odwołane z powodu koronawirusa

Po raz pierwszy od 33 lat – Największe światowe targi telekomunikacyjne zostały odwołane z powodu koronawirusa

Coroczne największe targi technologii MWC 2020 zostały odwołane po tym, jak niektóre firmy zrezygnowały z udziału z powodu obaw związanych z koronawirusem.

Decyzja o rezygnacji z wydarzenia po raz pierwszy w 33-letniej historii pokazuje, w jaki sposób rozprzestrzenianie się wirusa z Chin może powstrzymać działalność biznesową na całym świecie. Organizatorzy targów, GSMA Limited, planowali, że decyzja o losie wystawy zostanie podjęta w piątek, 14 lutego. Ale już w nocy, 12 lutego, dyrektor generalny GSMA Limited już ogłosił odwołanie MWC 2020.

GSMA odwołała MWC Barcelona 2020, ponieważ globalne obawy związane z epidemią koronawirusa, problemami z podróżami i innymi okolicznościami uniemożliwiają organizację wydarzenia. Przedstawiciele miasta przyjmującego szanują i rozumieją tę decyzję” – powiedział John Hoffman, dyrektor generalny GSMA Limited.

Wystawa MWC miała potrwać od 24 do 27 lutego, przyciągając do Barcelony około 100 000 osób. Jest to najważniejsza w branży okazja do zaprezentowania najnowszych gadżetów i oprogramowania kupującym z całego świata. Dostawcy sprzętu bezprzewodowego używają MWC do zawierania umów z największymi klientami.

W ostatnich dniach GSMA wzmocniła środki sanitarne, aby uspokoić odwiedzających, oferując wprowadzanie skanerów temperatury ciała i protokołu zmiany mikrofonu, a także ograniczając wjazd z Chin. Ale to nie wystarczyło, aby uspokoić wielu uczestników, biorąc pod uwagę możliwość przeniesienia wirusa na wydarzenie, w którym tysiące gości znajdują się w zatłoczonych salach wystawowych.

 

 

Autor |2020-02-13T10:29:23+01:0013 lutego 2020 10:29|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.