Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Top7, Wydarzenia-Zobaczyć stację bazową i powiedzieć WOW

Zobaczyć stację bazową i powiedzieć WOW

A gdyby tak zbudować stację bazową, która nie tylko ładnie wygląda, ale może pełnić dodatkowe funkcje? Przed siedzibą T‑Mobile w Warszawie operator postawił prawdopodobnie pierwszą w Polsce piękną stację bazową.

Konstrukcja ma ponad 6 metrów wysokości i piękne magentowe malowanie, które skrywa antenę LTE2600, która uzupełni pojemność sieci przed budynkiem firmy. Górne ekrany informują o aktualnej godzinie, temperaturze, wilgotności i jakości powietrza! – tak stacja bazowa wyposażona jest również w czujnik jakości powietrz. Na niższych ekranach znajdą się ciekawe i ważne informacje, z których będą mogli skorzystać pracownicy i goście firmy. Wreszcie na samym dole znajduje się ławeczka, na której można przysiąść na chwilę, odpocząć i co będzie możliwe już niedługo – również naładować telefon.

 

IMG 5005

 

Ta stacja to znakomity przykład na to w jak w sposób, odpowiedzialny i nieoczywisty, można uzupełniać zasięg tam gdzie jest to potrzebne, jednocześnie dostosowując się do wyglądu okolicy. Takie stacje można konfigurować co do ich wysokości, ilości elementów, wyposażenia itd. Oczywiście nie jest to produkt, który może zastąpić wszystkie stacje w przestrzeni miejskiej, ale postanowiliśmy sprawdzić sami jak takie niestandardowe podejście spodoba się pracownikom i klientom.Autor |2019-11-19T14:16:32+02:0019 listopada 2019 14:16|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Top7, Wydarzenia|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. lesiobe 19 listopada 2019 w 16:53 - Odpowiedz

    Tak ,ale czy na pewno odpowiedzialny ? A jak wygląda strefa bezpieczeństwa i normy promieniowania EM ? 2,6 Ghz to juz wysoka częstotliwość i duże natężenie pola jest szkodliwe .

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.