Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, T-Mobile, Taryfy, Top7-Video bez limitu danych w T‑Mobile na kartę

Video bez limitu danych w T‑Mobile na kartę

T‑Mobile startuje z kampanią promującą ofertę T‑Mobile na kartę i usługę „Video bez limitu danych”. Wystarczy kupić starter na kartę i można cieszyć się serialami, filmami, sportem i teledyskami na kilkunastu serwisach wideo bez obawy o zużycie wykupionego pakietu danych.

T‑Mobile, który oferuje najszybszy internet w Polsce, daje swoim klientom możliwość nielimitowanego oglądania video w ramach najpopularniejszych serwisów, bez oglądania się na pakiet danych! Użytkownicy, którzy wybiorą nową ofertę w T‑Mobile na kartę, mogą oglądać programy i seriale bez ograniczeń na platformach: Netflix, YouTube, Player, vod.pl, Filmy Google Play, Vevo, TVP Sport, Stream TVP, Chili, TVP VOD, Prime Video, wyborcza.pl i WP Pilot.

 

Usługa dostępna jest w dwóch ofertach:

  • 5 zł / 5 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami Supernetem Video DVD i 1 GB danych
  • 30 zł / 30 dni z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami, MMS-ami Supernetem Video DVD i 10 GB danych

W każdej z opcji użytkownik korzysta z rocznej ważności konta.

Dla przypomnienia benefitów wynikających z oferty T‑Mobile przygotował telewizyjną kampanię reklamową, która startuje już dziś. Ukazano w niej, w jak wielu sytuacjach, które znamy z codziennego życia, korzystamy z mobilnego video i w konsekwencji, jak bardzo przydaje się innowacyjna usługa T‑Mobile.

 

Spot reklamowy prezentujemy poniżej:

 

Kampania będzie obecna w TV, internecie pojawią się także ulotki, plakaty i animacje we wszystkich sklepach T‑Mobile.Autor |2019-02-22T13:01:57+02:0022 lutego 2019 11:58|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Rozrywka, T-Mobile, Taryfy, Top7|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. infomiasto.eu 27 lutego 2019 w 08:32 - Odpowiedz

    Powiem tak, jak by było w tym pakiecie CDA to bym nawet się skusił, bez CDA to jednak nie jest dla mnie przynajmniej coś ciekawego bo tam mam konto. Ale dobrze że takie coś powstaje, może kiedyś uwzględnią i ten serwis.

  2. Corin 1 marca 2019 w 10:03 - Odpowiedz

    Jak mnie wchłonie Netlix to transfer leci jak szalony, jak dam dziecku YT to 2 GB w dwa dni, dlatego uważam to za świetną opcje.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.