Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy komórkowe-Tu Biedronka – nowa oferta z gigabajtami i kartą lojalnościową Moja Biedronka

Tu Biedronka – nowa oferta z gigabajtami i kartą lojalnościową Moja Biedronka

Już od poniedziałku, 04.12.2017 r. program lojalnościowy „Moja Biedronka” zostanie rozszerzony o atrakcyjną propozycję dla wszystkich aktualnych i przyszłych użytkowników sieci Tu Biedronka. 20% wartości każdego doładowania numeru należącego do tej sieci trafi w formie rabatu na kartę „Moja Biedronka”, którą wystarczy okazać przy kasie w czasie zakupu doładowania.


Rabat zgromadzony na karcie można wykorzystywać do 31.08.2018. Na wspólne konto w programie może trafiać rabat z kilku numerów telefonów, dlatego to świetna propozycja dla całych rodzin. Oszczędności dokonane w ten sposób można wykorzystać na naprawdę duże zakupy.

Informacje dotyczące salda konta podawane będą na paragonach oraz na stronie moja.biedronka.pl.

Tańsze połączenia i darmowe GigaBajty po doładowaniu

Tu Biedronka przygotowała także nowe, atrakcyjniejsze stawki za połączenia: bezpłatne pozostają połączenia SMS-y i MMS-y wewnątrz sieci, a także do klientów T‑Mobile i Heyah. Cennik do pozostałych sieci jest następujący: minuta połączenia kosztuje teraz 18 gr, SMS – 12 gr, a MMS 18 gr. W każdej chwili można także aktywować pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci za 19 zł, który ważny jest 30 dni.

Oferta Tu Biedronka może być dobrym wyborem dla użytkowników w młodszym wieku, dzięki atrakcyjnym pakietom danych. Po każdym doładowaniu przyznawane są darmowe pakiety:

    – 5 GB po zasileniu kwotą 20 zł

    – 10 GB po zasileniu kwotą 30zł

Każdy MegaBajt poza pakietem kosztuje 10 gr.

Szczegóły oferty dostępne będą na stronie www.tubiedronka.pl

Istniejąca od 2009 r. sieć Tu Biedronka stanowi uzupełnienie oferty sklepów Biedronka. Partnerem świadczącym usługi w ramach sieci Tu Biedronka jest T-Mobile Polska.

KanAutor |2017-12-04T15:36:14+02:004 grudnia 2017 15:36|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Ovio 4 grudnia 2017 w 17:46 - Odpowiedz

    Przypomnieli sobie o swojej marce MVNO

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.