Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Prepaid, Promocje, T-Mobile, Taryfy komórkowe-T-Mobile na kartę – Podwójne doładowanie po doładowaniu dla wybranych

T-Mobile na kartę – Podwójne doładowanie po doładowaniu dla wybranych

Z Oferty „Podwójne doładowanie po doładowaniu” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, korzystający z taryfy Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot, Internet na kartę blueconnect, który w terminie obowiązywania Oferty otrzyma od Operatora zaproszenie do skorzystania z Oferty i skorzysta z niej, w sposób określony w niniejszych Warunkach.

Użytkownik będzie mógł skorzystać z Oferty, pod warunkiem spełnienia poniższych warunków w następującej kolejności:

  Otrzymania od Operatora zachęty do skorzystania z Oferty w formie SMS-a Doładowania konta jednorazową kwotą w terminie podanym w treści SMS-a przez Operatora.

  Podwojenie doładowania nastąpi jeśli Użytkownik dokona doładowania konta dowolną kwotą min. 25 PLN w terminie podanym przez Operatora.

  Promocyjne doładowanie w ramach Oferty to kwota dodatkowego doładowania w postaci Promocyjnych Złotówek od Operatora, którego wartość:

   Jest równa kwocie w złotych, którą zostało doładowane konto w ramach warunków, jeżeli wartość tego doładowania wyniosła od 25 PLN do 150 PLN,

   Jest równa kwocie 150 PLN, jeżeli konto w ramach warunków opisanychzostało doładowane kwotą 150 PLN lub wyższą

  Może być wykorzystana w ciągu 30 dni, od momentu dodania promocyjnego doładowania do konta Użytkownika,

  Zawiera się w cenie zakupionego kuponu uzupełniającego T-Mobile na kartę lub elektronicznego doładowania,

  Nie powoduje przedłużenia Ważności Konta.

  Nie jest premiowana bonusami pochodzącymi z innych ofert.

Promocyjne Złotówki przyznane w ramach Oferty są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych (PLN),

Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz SMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A i nie można wykorzystać na MMS-y, numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę.

W przypadku posiadania przez Użytkownika Promocyjnych Złotówek przyznanych w ramach innych ofert, środki te sumują się ze Złotówkami przyznanymi w ramach niniejszej Oferty

Regulamin oferty ) „Podwójne doładowanie po doładowaniu za 25 zł”: Tutaj

Regulamin oferty „Podwójne doładowanie po doładowaniu za 10 zł” : Tutaj

źródło: T-Mobile

KanAutor |2017-10-07T21:16:35+02:007 października 2017 21:16|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. filek69 7 października 2017 w 19:30 - Odpowiedz

  „dla wybranych” jeden z powodów dlaczego im podziękowałem

 2. Mobi 8 października 2017 w 05:46 - Odpowiedz

  Oferta dla tych których jaśnie pan T mobile zaprosi ” do stołu”. Reszta chołołoty do roboty . I tu Niemcy pokazują swoją wyższość. Współczuję klientom T mobile za takie traktowanie.

 3. greg 8 października 2017 w 16:50 - Odpowiedz

  ja nie czuje sie wybrany a otrzymałem takiego smsa. Dwa tygodnie temu przeszedłem do nich. Czuje sie wybrany ,,inaczej” bowiem nie dochodzą do mnie mmms-y :)))

 4. 25 zeta 9 października 2017 w 08:21 - Odpowiedz

  Może być wykorzystana w ciągu 30 dni, od momentu dodania promocyjnego doładowania do konta Użytkownika,

  Czyli to znaczy, że jak doładuję za 100 zł, to podwójnie 200 zł będzie ważne 30 dni, a po 30 dniach z powrotem będzie 100 zł? Na cykliczne opłacanie po 25 zł na miesiąc nie nadaje się.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.