Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Prepaid, Promocje, T-Mobile, Taryfy komórkowe-T-Mobile na kartę – 30 minut do wszystkich sieci po doładowaniu za 10 zł

T-Mobile na kartę – 30 minut do wszystkich sieci po doładowaniu za 10 zł

Z Oferty „30 minut do wszystkich sieci po doładowaniu za 10 zł”może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę* korzystający z jednej z taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot, Internet na kartę blueconnect, pod warunkiem otrzymania od Operatora zachęty do skorzystania z Oferty w formie SMS-a.

Doładowania konta w terminie podanym w treści SMS-a przez Operatora jednorazową kwotą minimum 10 PLN.

2.3. Aktywacja Oferty nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu zarejestrowania przez Operatora doładowania i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Oferta może być wykorzystana w ciągu 30 dni od momentu aktywacji Oferty.

Oferta dotyczy wyłącznie krajowych połączeń głosowych wykonywanych na numery sieci komórkowych oraz stacjonarnych w kraju oraz w strefie roamingowej 1A i w szczególności nie dotyczy połączeń międzynarodowych, połączeń wykonywanych na numery usługowe, specjalne, premium oraz połączeń przekierowanych. Minuty przyznane w ramach Oferty są rozliczane z dokładnością co do 1 sekundy.

Operator zastrzega sobie prawo do wycofania Oferty w każdym czasie bez podawania przyczyny.

Skorzystanie z Oferty jest możliwe tylko dla Numeru Telefonu, który otrzymał zachętę do skorzystania z oferty od Operatora.

Regulamin Promocji „30 minut do wszystkich sieci po doładowaniu za 10 zł”: Tutaj

źródło: T-Mobile

KanAutor |2017-10-07T21:11:00+02:007 października 2017 21:11|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Wiedzacy 7 października 2017 w 19:26 - Odpowiedz

    ROTFL. Jedynie dla wybrańców.

  2. Mobi 8 października 2017 w 05:47 - Odpowiedz

    Oferta dla tych których jaśnie pan T mobile zaprosi ” do stołu”. Reszta chołołoty do roboty . I tu Niemcy pokazują swoją wyższość. Współczuję klientom T mobile za takie traktowanie.

  3. petit 8 października 2017 w 10:05 - Odpowiedz

    Mi sie promka podoba

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.