Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt, T-Mobile, Telefony-T-mobile Supernet Video – bez limitów z telewizją WP Pilot

T-mobile Supernet Video – bez limitów z telewizją WP Pilot

T‑Mobile, prezentując w maju br. innowacyjną usługę streamingu video bez limitu danych dla swoich klientów, od początku zapowiadał, że oferta ta będzie systematycznie aktualizowana. Do popularnych serwisów VOD dostępnych bez konsumpcji danych w T‑Mobile dołącza WP Pilot – telewizja online, która oferuje dostęp live do wielu kanałów telewizyjnych, w tym dokumentalnych, filmowych i sportowych.


Zgodnie z prognozami serwisu YouTube do 2020 roku nawet 75% treści zamieszczanych w sieci będą stanowiły przekazy wideo. Trend ten widać w ofercie Supernet Video, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów T‑Mobile. W zaledwie dwa miesiące od startu usługi ma już 50 000 stałych użytkowników. Nic dziwnego, skoro już za 5 złotych miesięcznie można uzyskać nielimitowany dostęp do wielu popularnych serwisów wideo, filmowych, a teraz także – oferujących dostęp do kanałów telewizyjnych.

T-Mobile Polska Supernet Video – filmy bez limitu danych w smarfonach

WP Pilot to „telewizja kablowa dostępna na żądanie”, czyli serwis oferujący streaming na żywo najpopularniejszych kanałów telewizyjnych – idealny dla wszystkich, którzy chcą korzystać z oferty kablowej, tyle że bez kabla i wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują. Wśród ponad 80 oferowanych przez WP Pilot programów znajdują się kanały informacyjne (TVN, TVP 2, Polsat i TV4), dokumentalne, sportowe i rozrywkowe, m.in. ze stajni AXN, BBC, FilmBox oraz Viacom. Młodych rodziców ucieszy także dostępność oferty dla dzieci.
Jesteśmy internetową telewizją kablową na każdą kieszeń – dosłownie, bo jesteśmy dostępni już na każdym urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet, a także na komputerze czy smart TV
– mówi Jerzy Dąbrówka VP Communication Products Grupy Wirtualna Polska, dodając współpraca z T‑Mobile i dołączenie WP Pilot do usługi Supernet Video to dla nas naturalny krok w rozwoju usługi oraz ogromna szansa na dotarcie ze swoją ofertą do kolejnej rzeszy odbiorców oglądających video na swoich smartfonach i tabletach.

WP Pilot na wakacje w promocji już od 9,90 zł

Z oferty Supernet Video mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i klienci biznesowi, którzy do oferty abonamentowej mogą dołączyć usługę Biznes Video. Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój TMobile”, jak również poprzez wysłanie SMS-a pod bezpłatny numerem 80100 o treści DVD START albo HD START.

źródło: T-Mobile

KanAutor |2017-08-22T13:49:59+01:0022 sierpnia 2017 13:49|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt, T-Mobile, Telefony|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. pani krysia 22 sierpnia 2017 w 18:17 - Odpowiedz

    szkoda ze klanu i plebanii juz nie ma, bo bym poogladala

  2. Luka 23 sierpnia 2017 w 18:57 - Odpowiedz

    mam abo w tm i supernet wiec sie ciesze, caly filmbox moj

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.