Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Rynek, T-Mobile, Taryfy komórkowe-T-Mobile Usługi Bankowe wkracza w kolejny etap

T-Mobile Usługi Bankowe wkracza w kolejny etap

Współpraca T-Mobile Polska i Alior Banku wkracza w kolejny etap

 • Nowa marka
 • Wzbogacenie najlepszej oferty bankowej
 • Zachowanie wszystkich funkcjonalności

T-Mobile Polska oraz Alior Bank rozpoczynają kolejny etap współpracy od ujawnienia nazwy „T-Mobile Usługi Bankowe, dostarczane przez Alior Bank”, która zastąpi dotychczasową markę Alior Sync . W ramach rebrandingu, który zostanie przeprowadzony w ciągu najbliższych tygodni zmienione zostaną projekty strony internetowej, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych.

Główne warunki dotychczasowej oferty Alior Sync – wszystko co istotne za 0 złotych – prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, opłata za kartę debetową, przelewy przez Internet – po zmianie nazwy na T-Mobile Usługi Bankowe nadal pozostaną bezpłatne. Po rebrandingu zaprezentowane zostaną dodatkowe oferty, łączące świat telekomunikacji i ofert bankowych. Z usług T-Mobile Usługi Bankowe będą mogli korzystać klienci wszystkich sieci komórkowych.

W T-Mobile Usługi Bankowe wszystkie produkty i usługi będą świadczone na tych samych warunkach, jak w Alior Sync : numery kont pozostaną bez zmian, a karty debetowe i kredytowe będą działać zgodnie z terminami ważności, pozostaną te same loginy i hasła, a od klientów nie będą wymagane dodatkowe działania związane ze zmianą marki.

źródło: T-Mobile Polska

KanAutor |2014-04-14T11:48:10+02:0014 kwietnia 2014 11:48|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Płatności, Rynek, T-Mobile, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |15 komentarzy

15 komentarzy

 1. Wulo 14 kwietnia 2014 w 10:02 - Odpowiedz

  Mam wielką nadzieję, że rebranding AliorSync nie niesie za sobą żadnych kosztów i cieszy mnie, że nie trzeba będzie wymieniać na razie kart itp.

 2. AK 14 kwietnia 2014 w 10:08 - Odpowiedz

  Czyli T-mobile dostanie za fri dane osobowe tysięcy potencjalnych klientów? 🙂

  • K 14 kwietnia 2014 w 18:14 - Odpowiedz

   To nie T-mobile powiększy bazę danych a Alior

 3. Malik 14 kwietnia 2014 w 10:56 - Odpowiedz

  Dramatyzowanie o przekazywanie danych osobowych staje się już nudne. TM ma obecnie aktywnych ok. 16 milionów SIM, więc ich baza jest na tyle duża, że mieliby 100 lepszych i tańszych sposobów na jej powiększenie, niż przejmowanie Aliora. 100x ważniejsza od siania teorii spiskowych jest sprawa TOiP. Jak na razie TM podkreśla, że nie ma zamiaru dużo zmieniać. Trzeba obserwować sytuację i monitorować czy TOiP pozostanie na tym poziomie, czy zacznie być modyfikowany, a jeśli, to czy modyfikacje będą na korzyść klienta.

 4. Rysiek 14 kwietnia 2014 w 11:05 - Odpowiedz

  T-M na czymś musi zarobić nie spodziewajmy się że będzie tak jak teraz…będzie jak w plusie płacisz kartą masz zniżki ale o darmowych bankomatach raczej można zapomnieć kwestia czasu

 5. Tom 14 kwietnia 2014 w 12:28 - Odpowiedz

  No to poczekamy i zobaczymy, może połączenie abonamentu + konta da jakieś niezłe efekty? Czas pokaże.

 6. Wulo 14 kwietnia 2014 w 16:25 - Odpowiedz

  Przed chwilą logując się na konto w AliorSync wyskoczyła mi informacja, że „już wkrótce zmienimy się na lepsze”, pokazali nową nazwę i informacja, że tabela opłat zostaje taka sama, karty tak samo, dopiero po upływie ważności karty dostaniemy nową itp.

 7. MarcinSymbianoS 14 kwietnia 2014 w 18:45 - Odpowiedz

  „Nie oficjalnie” ale jest 🙂 aktualizacja WP 8.1 ==> zrzut ekranu dostępny w galerii zdjęć. Są plusy i minusy. Do plusów można zaliczyć między innymi górny pasek, spuszczaną belkę jak w androidzie, dodatkowe funkcje i dodatkowe opcje ustawień, osobną regulację poziomu dźwięku dzwonka i powiadomień oraz multimediów (radia, czy odtwarzacza)… Minusy to z tego co na razie zauważyłem: Niepotrzebne dodatkowe kafelki w głównym menu z literami (a,b,c….) których nie można usunąć, co powoduje zwiększenie elementów i dłuższe przewijanie; w dalszym ciągu nie można jednocześnie ustawić wibracji i dźwięku (jest tak jak było dotychczas czyli dwie wibracje i potem dźwięk). Ogólnie sam system chodzi jak by płynniej, mam nadzieję, że to nie ostateczna wersja i będą kolejne poprawki do momentu oficjalnej aktualizacji w naszym kraju i u polskich operatorów.

  • eos 14 kwietnia 2014 w 19:22 - Odpowiedz

   Dzięki, fajnie wygląda. A długo się instalowało i czy nie zawiesiło smartfona?. Napisz coś na temat przebiegu aktualizacji.

  • MarcinSymbianoS 14 kwietnia 2014 w 19:44 - Odpowiedz

   ściąganie plików i instalacja trwała dość długo, ściąganie to jakieś 45 minut a kompletna instalacja łącznie z migracją danych kolejne pół godzinki. Ze smartfonem nic się złego nie działo. Póki co nie widzę negatywnych skutków instalacji, nie ma problemów z jakością połączeń, wieszaniem się itp. Jeszcze zbyt krótki okres minął by wyciągnąć końcowe wnioski- dopiero jeden dzień użytkowania na nowym systemie.

 8. AK 14 kwietnia 2014 w 19:27 - Odpowiedz

  [quote]To nie T-mobile powiększy bazę danych a Alior [/quote] zakładasz że wszyscy klienci Alior są abonentami T-mobile? To działa w obydwie strony.

  • Opek 15 kwietnia 2014 w 08:02 - Odpowiedz

   Pewno ktoś się skusi, może jak T-M zaoferuje jakieś specjalne bonusy dla tych, którzy mają konto. Lub na odwrót, Alior a przepraszam, T-Mobile usługi bankowe zaoferuje lepsze konta klientom którzy mają T-Mobile. Poczekamy z pół roku i się dowiemy co nieco.

 9. Haha 14 kwietnia 2014 w 22:38 - Odpowiedz

  Deutsche Bank ich ubiegł w promowaniu swojego konta, popatrzcie tylko na tę różową kolorystykę

 10. now 15 kwietnia 2014 w 05:06 - Odpowiedz

  No to teraz T-mobile szybko znajdzie swoich dluznikow ….. 😉

 11. Wulo 15 kwietnia 2014 w 08:05 - Odpowiedz

  Coś trochę na temat http://rozwojtozmiana.sync.pl/

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.