Jesteś tutaj:-, Newsy, Prepaid, Rozrywka, T-Mobile-Heyah znowu coś zmalowała

Heyah znowu coś zmalowała

Mieszkańcy Warszawy mogą już podziwiać imponujących rozmiarów mural 3D, przedstawiający łapę Heyah w nowym wymiarze. Dzieło streetartowej sztuki powstało na ścianie jednego z budynków przy ulicy Waryńskiego, tuż obok stacji Metro Politechnika. Podobne prace powstają także we Wrocławiu i Krakowie. Tworzeniu nowoczesnych murali towarzyszy konkurs na Facebooku zatytułowany „Przyłapani z Heyah”.


Heyah przyzwyczaiła już Polaków do tego, że chętnie sięga po niestandardowe środki przekazu i po raz kolejny pokazuje także jak łączyć dwa światy: wirtualny i realny. Heyah odsłoniła swój najnowszy trójwymiarowy mural zatytułowany „A Freeyah chcesz?”. Mural o powierzchni 374 m2 zdobi ścianę jednego z warszawskich budynków w centrum miasta. Nad stworzeniem muralu przez pięć dni pracował zespół 6 artystów, złożony z dyplomowanych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych oraz artystów specjalizujących się w sztuce ulicznej. Do stworzenia muralu zużyto 150 litrów farby i prawie 350 puszek farb w sprayu.

Wrocławski mural Heyah o powierzchni ponad 300m2 powstaje przy ul. Wybrzeże Juliusza Słowackiego, vis a vis Mostu Grunwaldzkiego. Równie imponujące, 200-metrowe dzieło ozdobi ścianę budynku przy Placu Nowym w Krakowie. Za przygotowanie murali we Wrocławiu i Krakowie odpowiada trójka absolwentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, związanych z polską kulturą graffiti od połowy lat 90’.

Te aktywności odzwierciedlają nie tylko nowego ducha marki i jej nowe oblicze, ale promują również najnowsze rozwiązanie Heyah. Wprowadzona na początku marca usługa Freeyah jest połączeniem aplikacji mobilnej, komunikatora wykorzystującego połączenia VoIP, oraz specjalnej oferty internetowej dla użytkowników Heyah. Ten „duet” daje użytkownikom możliwość bezpłatnej komunikacji w ramach usługi.
Oprócz nowoczesnej formy, grafiki symulującej obraz trójwymiarowy, Heyah zamieszcza na swoich muralach fotokody pozwalające na błyskawiczne pobranie aplikacji Freeyah na smartfon.

Przyłapani z Heyah – konkurs

Heyah uruchamia konkurs na Facebooku pod hasłem „Przyłapani z Heyah”. Każdy, kto zrobi sobie ciekawe zdjęcie z umieszczoną na nim łapą Heyah lub aplikacją Freeyah, ma szansę wygrać jeden z pięciu atrakcyjnych smartfonów. Konkurs potrwa do 24 kwietnia 2012 roku. Zdjęcia należy przesyłać korzystając z aplikacji konkursowej dostępnej na profilu Heyah: http://www.facebook.com/heyah. Przesłane przez uczestników zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnie utworzonej galerii. O tym, które ze zdjęć zasługuje na nagrodę zadecydują internauci podczas głosowania.

źródło: Heyah

Kan

Autor |2012-03-30T15:58:47+02:0030 marca 2012 15:58|Kategorie: Inne, Newsy, Prepaid, Rozrywka, T-Mobile|Tagi: , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. s1k0r3k 30 marca 2012 w 15:28 - Odpowiedz

  Zadziwiające. Prawdziwa rewolucja. Kto się jeszcze nie złapał na wspaniałość Freyah, to teraz na pewno przeniesie się do Heyi.

  • effect 11 kwietnia 2012 w 16:01 - Odpowiedz

   W sumie fakt, robi wrażenie. Oferta Freeyah sama w sobie wywołała u mnie podobny szok, tak więc rysunek adekwatny 🙂 mega zaangażowanie

 2. wicita 30 marca 2012 w 22:13 - Odpowiedz

  Żenada! [u]Naprawde was zaintaresowała ta rozemłana ściana??? haha[/u], ha? Większe wrażenie robi czerwona łapa bo sie wyróżnia na tle zarości. Wygląda mi to na [b]artykuł sponsorowany [/b] i tyle. A dlaczego? Oprócz powyższego to sama oferta jest z założenia bez sensu. Po prostu mieli za duże oczekiwania w stosunku do tego produktu. Dali ciała w zbieraniu danych, może nawet wcale nie zrobili odpowiedniej „ankiety”. Rzeczywistość zweryfikowała biznes. Pożarci bo zbyt pazerni?

 3. Hultajson 31 marca 2012 w 01:46 - Odpowiedz
 4. KOMINIARY 31 marca 2012 w 05:05 - Odpowiedz

  Ten telefon to porażka !!!
  Powiem tak albo kupiłem wadliwy egzemplarz ,albo mają wadę fabryczą. Mianowicie był już naprawiany w serwisie LG ,zawiesza się i zero połączeń wychodzących i przychodzących i smsy to samo .Problem polega na tym że serwis wgrywa ponownie soft , a po kilku dniach i tak sie dzieje to samo. Telefon był kupiony w sieci Plusa i teraz jest chicior, LG wgrało na telefon 8 filmików 3D taka promocja dla sieci Plusa w momencie wgrania nowego softu filmików już nie ma ,a wgrać je można tylko w serwisie LG bo jest blokada przed kopiowaniem filmików 3D np z telefonu na telefon. Sieć Plusa odsyła do serwisu LG a LG usilnie wgrywa nowy soft, a telefon jak się zawieszał tak się dzieje nadal bez filmików 3d oczywiście .Porażka tyle kasy za taki badziew bez mozliwości dzwonienia i odbierania połączeń i smesów

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.