4 stycznia br. T-Mobile wprowadza dla swoich stałych abonentów noworoczną super ofertę na smartfony. Telefony najwyższej klasy będą dostępne w najniższych cenach w abonamencie za 99,9 zł z dostępem do Internetu i 120 minutami do wszystkich sieci.
|
Lista dostępnych smartfonów |
Promocyjna cena |
|
Samsung Galaxy |
1 zł |
|
Sony Ericsson |
1 zł |
|
LG Swift Black P970 |
1 zł |
|
HTC Sensation |
1 zł |
|
LG Swift 3D P920 |
1 zł |
|
Nokia N-9 |
1 zł |
|
Sony Ericsson Xperia PLAY |
1 zł |
|
Sony Ericsson Xperia ray |
1 zł |
|
RIM Blackberry Bold 9780 |
1 zł |
|
Samsung Galaxy |
1 zł |
|
iPhone 4 8GB |
99 zł |
|
iPhone 4S 16GB |
499 zł |
|
iPhone 4S 32GB |
1 299 zł |
źródło: T-Mobile
Kan
120 min za 100 zł?
To faktycznie 'super’ promocja Smartfona za 1 zł z bardzo przepłaconym abo w standarcie
Jeżeli jest tam internet to wydaje się bardzo atrakcyjny .
Jest pakiet transmisji danych, ale jeszcze nie wiadomo jaki, patrząc na pozostałe abonamenty to zapewne będzie to 250MB z lejkiem czyli do standardowego korzystania ze smartfona wystarczy.
Bardzo ładnie zbite telefony, LG 3d, HTC sensation, galaxy s2 i to za 1 (słownie : jeden) zł (PLN) bardzo przystępnie, telefony z takiego przedziału za taką cenę.
Co z tego jak musisz płacić stówę miesięcznie za marne 120 minut…..
brak najważniejszych informacji: jaki okres umowy, pewnie 36 miesięcy, co oznacza „dla stałych abonentów”?, ile tego internetu w tym internecie…. szczegóły poznamy pewnie 4 stycznia
siema mam ten telefon od dwoch lat. jak ja bym miał kupic w tedy telefon to tego bym nie kupił ale nie jest tak zły. zalałem go 5 razy farbą spadł mi kilkanaście razy na beton i żyje może ma słaby aparat ale dzwonić i pisać sie da . nie moge na niego gier znalezc jak znaciejakies stronki to piszccie . pozdro
Może jakieś specyficzne plany taryfowe wymyślili? Dotychczas w tej wysokości abo było 500-800 minut do wszystkich, nielimitowane darmowe 'Zawsze rozmawiaj’ na wszystkie nr-y T-Mobile w całym świecie oraz 250 MB internetu, a w grudniu oferta 'gwizdkowa’ dawała jeszcze nielimitowane sms-y i MMS-y na wszystkie nry Ti-Mobajla. Pewnie okroili na maxa świadczenia w abo za tą cenę, by na to konto dać najlepsze smartfony za zeta? Ciekaw jestem szczegółów tej taryfy, rodzaju świadczeń, okresu umowy i jak rozumieć zbiór 'stałych abonentów’? Najpierw zimna analiza szczegółów i kalkulacja, a dopiero potem można się ewentualnie napalać i akscytować, jeśli będzie czym.
No to rzeczywiście super oferta ………dla dzieciaków. Koszt 1 minuty w tym abonamencie wynosi 82 grosze !!! No, ale słuchawka za 1 zeta 🙂
Może to coś na wzór Orange Free Set gdzie jest większy pakiet na internet.
Jeżeli abo na 24 mc. to wygląda ciekawie. Gdzie dostaniemy i9100 w 24 ratach z minutami i internetem za te 2400 zł. ? Ledwo się kalkuluje ale nie jest źle.
na allegro juz za 1400zł… wiec ta oferta to porazka
Może źle szukam ale widzę na allegro najtańszy za 1750 zł. aukcja ze słowem „raty” i kalkulatorem rat. Po wejściu przez link z aukcji na stronę z kalkulatorem wychodzą mi raty po 95,67 zł. x 24 miesiące 🙂 http://www.platformaratalna.pl/kup_na_raty_kalkulator.html
No i mamy tanie rozmowy w T-mobile 82 grosze za minutę, jeszcze nazywają to promocją. Jeszcze trochę i będzie 1zł za minutę w t-mobile 🙂
Coś za coś ludzie 🙂 oferta jest po prostu dla tych którzy chcą naprawdę dobry sprzęt nie przepłacając na samym początku. W końcu o wiele łatwiej jest płacić mniejszą kwotę systematycznie, niż kilka pensji wydać na raz :p każdy znajdzie coś dla siebie, a że Wam nie pasuje to już inna sprawa :p