Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje-Darmowy pakiet 10 GB za rozwiązanie quizu o 5G Plusa

Darmowy pakiet 10 GB za rozwiązanie quizu o 5G Plusa

Trzy szybkie pytania o 5G i już jest dodatkowe 10 GB do wykorzystania przez 30 dni. To nowa promocja dla użytkowników Plusa i Plusha, w której wiedza na temat najnowszej generacji sieci komórkowej i najszybszej technologii transmisji danych jest nagradzana specjalnym, dodatkowym pakietem gigabajtów!

Najszybszy, największy i najlepszy Internet 5G w Polsce, to 5G Plusa. Dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD działa z szybkością technologiczną do 600 Mb/s i obejmuje swoim zasięgiem aż 12 milionów mieszkańców Polski, a jego aktualny zasięg można sprawdzić na plus.pl/mapa-zasiegu. Wystarczy to wiedzieć oraz jeszcze kilka prostych rzeczy by otrzymać bezpłatny pakiet 10 GB.

Wystartowała nowa promocja „Quiz 5G”, której celem jest popularyzacja wiedzy o sieci 5G. Aby wziąć w niej udział wystarczy udzielić poprawnych odpowiedzi na trzy pytania losowo wybrane z puli pytań w quizie udostępnionym na stronach plus.pl/5g i plushbezlimitu.pl/5g.

Promocja „Quiz 5G” jest dostępna dla klientów Plusa i Plusha, a mogą wziąć w niej udział użytkownicy wszystkich rodzajów ofert dla klientów indywidualnych oraz SOHO. Przyznawany w promocji pakiet 10 GB może być włączony tylko raz i nie może być wykorzystany w roamingu międzynarodowym.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2021 rAutor |2021-06-09T17:46:48+02:009 czerwca 2021 18:20|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Plus, Promocje|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.