Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Plus-Plus poszerza portfolio sprzętów obsługujących szybką sieć 5G

Plus poszerza portfolio sprzętów obsługujących szybką sieć 5G

Plus rozwija portfolio urządzeń obsługujących 5G na częstotliwości 2,6 GHz. Dotychczas na liście sprzętów z dostępem do 5G w ofercie operatora znalazły się smartfony: HUAWEI Mate Xs, HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro oraz router ZTE MC801. Do asortymentu urządzeń obsługujących 5G w ciągu kilku dni dołączy smartfon Motorola Edge oraz router HUAWEI 5G CPE Pro 2. Aktualnie z dostępu do sieci 5G mogą korzystać wszyscy klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu. Po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego, transmisja danych w technologii 5G będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wybrali aktualnie polecane taryfy do 5G lub zdecydują się na ofertę nowych taryf 5G.

Plus poszerza portfolio sprzętów obsługujących szybką sieć 5G

Motorola Edge w Plusie

Flagowy smartfon wyposażony w szybki procesor 5G Qualcomm Snapdragon 765 zapewnia szybkie działanie w sieci 5G Plusa. Motorola Edge umożliwia błyskawiczne pobieranie gier, filmów i przeglądanie internetu z maksymalną szybkością technologiczną do 600 Mb/s. Pobrane multimedia są wyświetlane na ekranie Endless Edge o przekątnej 6,7″, który jest zagięty po obu stronach pod kątem niemal 90° stopni. Komfortowe korzystanie z ulubionych treści zapewnia możliwość ich odtwarzania przy wsparciu dwóch wbudowanych zaawansowanych głośników stereo generujących dźwięk najwyższej jakości. Smartfon posiada 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej pozwalających na przechowywanie i szybkie przetwarzanie dużych plików. Wyposażony jest także w potrójny aparat z matrycą o rozdzielczości 64 Mpx, ultraszerokokątny obiektyw, ultrazoom oraz aparat Macro Vision. Bateria 4500 mAh pozwala na korzystanie ze smartfona z wykorzystaniem technologii 5G przez dwa dni bez konieczności ładowania. Ulepszona wersja systemu operacyjnego Android jest ściśle zintegrowana z usługami Google.

Motorola Edge dostępna będzie w Plusie za 299 zł na start i np. 36 rat po 75 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej. Polecane taryfy do 5G począwszy od zobowiązania w wysokości 70 zł miesięcznie pozwolą w pełni cieszyć się z możliwości, jakie oferuje sieć najnowszej generacji przez cały okres trwania kontraktu. Pierwszą taryfą polecaną do 5G jest abonament za 70 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) z pakietem internetu 24 GB/mies. oraz z jedną z usług w cenie przez cały czas trwania umowy: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Sport Premium. Druga taryfa za 75 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) zawiera jeszcze większy pakiet internetu – 72 GB/mies. W każdym z wymienionych abonamentów dostępne są także nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE oraz 120 minut na połączenia międzynarodowe.

W ramach programu smartDOM klienci powyższych taryf mogą dokupić 3 kolejne karty SIM z takim samym abonamentem głosowym lub internetowym z pakietem 100 GB/mies. Każda dodatkowa karta objęta jest zniżką w wysokości 25 zł i zapewnia dostęp do sieci 5G przez cały okres trwania umowy.

Dla klientów biznesowych w ofercie Plus dla Firm polecaną taryfą do korzystania z sieci 5G jest abonament za 70 zł netto (86,10 zł VAT) z 30 GB/mies. i pakietem usług biznesowych w cenie lub abonament za 75 zł netto (92,25 zł z VAT) z 85 GB/mies. W obu rekomendowanych do 5G abonamentach dla firm dostępne są także nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE oraz 240 minut na połączenia międzynarodowe do UE.

W ramach programu smartFIRMA klienci, którzy potrzebują dodatkowych kart, mogą kupić 3 dodatkowe polecane do 5G abonamenty głosowe z 30 GB/mies. czy 85 GB/mies. lub internet mobilny z pakietem 100 GB/mies. Zniżka dla każdej karty wynosi 25 zł/mies. netto (30,75 zł z VAT).

 

HUAWEI 5G CPE Pro 2 w Plusie

Plus poszerza portfolio sprzętów obsługujących szybką sieć 5G

Najnowsza propozycja urządzenia stacjonarnego, które zapewnia dostęp do 5G w Plusie, to wyposażony w procesor Balong 5000 router HUAWEI 5G CPE Pro 2. Dzięki wysokiej szybkości przesyłu danych urządzenie pozwala wykorzystywać możliwości, jakie daje szybka sieć 5G w Plusie. Należą do nich między innymi pobieranie wysokiej jakości plików wideo w kilka sekund oraz wydajna i stabilna praca z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji chmurowych. Router umożliwia jednoczesną obsługę do 64 urządzeń, zapewniając jednocześnie stabilny i mocny sygnał oraz szerokie pokrycie siecią Wi-Fi. HUAWEI 5G CPE Pro 2 obsługuje najnowszy standard łączności bezprzewodowej WiFi 6 (802.11ax). Niewielkie wymiary i minimalistyczny design sprawiają, że urządzenie łatwo dopasować do każdej przestrzeni.

W Plusie router HUAWEI 5G CPE Pro 2 dostępny będzie za 1 zł na start i np. 36 rat po 55,5 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej z internetem mobilnym. Taryfą polecaną do 5G jest abonament za 70 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) z pakietem internetu 100 GB/mies. Oferta jest dostępna również dla klientów biznesowych.

 

Źródło:
plus.pl


Autor |2020-06-15T16:17:19+02:0015 czerwca 2020 16:17|Kategorie: Inne, Newsy, Operatorzy, Plus|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.